Domů » Bleskovky » Samsung nečekaně představuje smartphone Galaxy S3 Slim: Co nabízí?

Samsung nečekaně představuje smartphone Galaxy S3 Slim: Co nabízí?

Samsung před několika hodinami zcela nečekaně představil nový smartphone s trochu matoucím názvem Galaxy S3 Slim. Na první pohled by se mohlo zdát, že se jedná o tenčí verzi poměrně starého modelu Galaxy SIII, s ním ale nemá příliš mnoho společného.

 
Samsung Galaxy S3 Slim: Nižší střední třída pro nenáročné

Galaxy S3 Slim nabízí Android 4.2 a 4,5″ displej s qHD rozlišením (540 x 960 px, neplést s QHD). Ve výbavě najdeme 8GB interní úložiště a 1 GB RAM, nechybí ani slot na microSD karty. Výkon zajišťuje nespecifikovaný quad-core čip s taktem 1,2 GHz. Pro focení je připraven 5Mpx snímač na zadní straně a VGA kamerka nad displejem. Telefon se bude prodávat v černé a bílé verzi a jeho celkové rozměry jsou 133 x 66 x 9,7 mm, hmotnost pak 139 gramů. Přísun energie zajišťuje 2100mAh baterie.

Z výčtu hardwarových parametrů je zřejmé, že nepůjde o žádného trhače asfaltu, ale spíše o zástupce nižší střední třídy, který by v případě dobře zvolené ceny měl šanci zaujmout. Galaxy S3 Slim se brzy začne prodávat v Brazílii a zatím nevíme, zda se objeví také na pultech evropských obchodů.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

8 komentářů

 1. S3nano S3piko S3Fat S3tigh S3tiny S3ugly a dalsie modely hehe…tamtung prosim odid

 2. Nikdo tě nenutí články o Samsungu číst. Odid

 3. ... (neregistrovaný)

  Nový týždeň , nový Samsung :-D

 4. Artaman (neregistrovaný)

  Zbytečný mobil. Samsung poslední dobou jen přešlapuje.

 5. matesfm (neregistrovaný)

  ja ti dám poměrně starý model S3 !!!!!!

 6. LAKA (neregistrovaný)

  Podle mě se je dobře že udělali další phone nižší třídy. Nezapomeňte, že hlavně díky levným a kvalitním mobilům je Samsung na výši.(např. Sam.Trend je velmi prodávaný za to že je levný kvalitní a rychlý)

 7. A Samsung pro dnešní den se jmenuje…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).