Domů » Bleskovky » Samsung na webu omylem prozradil, kdy začne prodávat Galaxy S20

Samsung na webu omylem prozradil, kdy začne prodávat Galaxy S20

Už za necelé dva týdny spatří svět nové vlajkové smartphony od Samsungu, bohužel se bude jednat pouze o premiéru na pódiu; do rukou prvních zájemců se dostanou až později. První zájemci by měli dostat telefony řady Galaxy S20 do rukou až 6. března, což nyní omylem prozradil i sám Samsung.

Korejský gigant vytvořil webovou stránku s předběžným rezervačním formulářem, do kterého se mohou nedočkaví zájemci zaregistrovat a získat předběžný přístup k předobjednávkách. Pod videem lákající na chystaný Unpacked Event se objevila informace o tom, že dodávky budou expedovány 6. března do vyprodání zásob.

before

Samsung poté tento údaj na stránce opravil, nyní je tam informace o zrychleném doručení do vyprodání zásob.

after

Termín 6. března se údajně nemá týkat ohebného smartphonu Galaxy Z Flip, který by měl jít do prodeje o něco dříve.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. Omylem :-D Jasně :-D Tyhle kváky ještě někdo žere?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).