Domů » Bleskovky » Samsung láká na dubnovou konferenci. Představí na ní dosud nejvýkonnější Galaxy

Samsung láká na dubnovou konferenci. Představí na ní dosud nejvýkonnější Galaxy

Připravte se na pořádný výkon. Takto to alespoň vyznívá z oficiálních upoutávek Samsungu na příští Unpacked event, který se překvapivě odehraje už na konci tohoto měsíce. Samsung slibuje dosud nejvýkonnější zařízení z rodiny Galaxy. Jaké to bude?

Galaxy Unpacked Official Trailer

Výkon až na prvním místě

Je téměř nepravděpodobné, že se dočkáme nějakých nových smartphonů; řada Galaxy S21 je na trhu teprve krátce a od odhalení nové generace ohebných telefonů nás ještě dělí několik měsíců. S větší pravděpodobností Samsung 28. dubna odhalí novou generaci svých notebooků, spekuluje se o klasickém laptopu Galaxy Book Pro a konvertiblu Galaxy Book Pro 360.

Samsung Galaxy Book 360

Oba počítače by měly pohánět procesory od Intelu, kromě toho je údajně v plánu i odhalení notebooku Galaxy Book Go s procesorem od Qualcommu s integrovanou mobilní konektivitou. Příchod tří notebooků potvrdil i informátor @evleaks a zveřejnil jejich první render.

Galaxy

Tisková konference se odehraje na internetu a bude streamována na YouTube kanále Samsungu od 16 hodin našeho času.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Třeba představí nějaký Smartphone díky spolupráci s AMD :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).