Samsung láká na dubnovou konferenci. Představí na ní dosud nejvýkonnější Galaxy

Připravte se na pořádný výkon. Takto to alespoň vyznívá z oficiálních upoutávek Samsungu na příští Unpacked event, který se překvapivě odehraje už na konci tohoto měsíce. Samsung slibuje dosud nejvýkonnější zařízení z rodiny Galaxy. Jaké to bude?

Galaxy Unpacked Official Trailer

Výkon až na prvním místě

Je téměř nepravděpodobné, že se dočkáme nějakých nových smartphonů; řada Galaxy S21 je na trhu teprve krátce a od odhalení nové generace ohebných telefonů nás ještě dělí několik měsíců. S větší pravděpodobností Samsung 28. dubna odhalí novou generaci svých notebooků, spekuluje se o klasickém laptopu Galaxy Book Pro a konvertiblu Galaxy Book Pro 360.

Samsung Galaxy Book 360

Oba počítače by měly pohánět procesory od Intelu, kromě toho je údajně v plánu i odhalení notebooku Galaxy Book Go s procesorem od Qualcommu s integrovanou mobilní konektivitou. Příchod tří notebooků potvrdil i informátor @evleaks a zveřejnil jejich první render.

Galaxy

Tisková konference se odehraje na internetu a bude streamována na YouTube kanále Samsungu od 16 hodin našeho času.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku