Domů » Bleskovky » Samsung Gear Live: Nové hodinky na platformě Android Wear

Samsung Gear Live: Nové hodinky na platformě Android Wear

Během úvodní keynote na konferenci Google I/O jsme se dočkali stručného představení dalších chytrých hodinek na platformě Android Wear. Tentokrát jde o hardware od společnosti Samsung – hodinky Gear Live. O hardwarových parametrech toho zatím příliš mnoho nevíme, během keynote bylo pouze zmíněno, že budou společně s LG G Watch k dispozici pro zakoupení na Google Play během dnešního dne.

Padla také informace o dostupnosti hodinek Moto 360 – ty bude skrze obchod Google Play na vybraných trzích možné zakoupit až na konci léta, přesnější termín ale zatím nebyl stanoven.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).