Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Z Fold 3 na detailních obrázcích. Foťák pod displejem i podpora pera S Pen

Samsung Galaxy Z Fold 3 na detailních obrázcích. Foťák pod displejem i podpora pera S Pen

V pondělí se na internet dostaly nepříliš kvalitní fotografie z interní prezentace Samsungu. Díky nim jsme se dozvěděli, jak bude vypadat třetí generace ohebného Galaxy Z Flip i Galaxy Z Fold. Komunita nelenila a na základě uniklých údajů vytvořila kvalitnější rendery, které ukazují, jak budou obě novinky vypadat.

Samsung Galaxy Z Fold 3
Samsung Galaxy Z Fold 3

Už včera jsme vám přinesli kvalitnější obrázky ohebného véčka Galaxy Z Flip 3 a dnes pro vás máme rendery vybavenějšího Samsungu Galaxy Z Fold 3. Ten má nově nabídnout podporu dotykového pera S Pen či selfie fotoaparát integrovaný pod ohebný zobrazovač. Ten stejně jako současná generace nabídne 120Hz obnovovací frekvenci. O hezčí vizualizace se tradičně postaral Ben Geskin a @TheGalox.

Galaxy Z Fold 3 však oproti řadě Galaxy Note nebude mít otvor pro S Pen přímo v těle a bude jej nutné nosit zvlášť. Spekuluje se ale, že toto rozhodnutí přinese jiný benefit, a to částečnou odolnost telefonu vůči vniknutí vody a prachu. V souvislosti s ovládacím perem Samsung rozhodně představí i některé softwarové novinky, které pravděpodobně převezme z řady Galaxy Note.

Změn dozná i hlavní fotoaparát na zadní straně, který budou tvořit tři čočky poskládané do „semaforu“ pod sebe. Na první pohled se nezdá, že by některá z čoček měla hranatý tvar, takže na periskopický přibližovací fotoaparát musíme pravděpodobně zapomenout; v tom zatím vede Huawei Mate X2.

Oficiálního představení bychom se společně s třetí generací Samsungu Galaxy Z Flip měli dočkat už na začátku července.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).