Domů » Bleskovky » Galaxy Z Flip 3 bude nejhezčí ohebný telefon. Podívejte se na nové snímky

Galaxy Z Flip 3 bude nejhezčí ohebný telefon. Podívejte se na nové snímky

V pondělí se na internet dostaly snímky z interní prezentace Samsungu, na kterých byly zachyceny letošní generace smartphonů s ohebným displejem – Galaxy Z Flip 3 a Galaxy Z Fold 3. Fotografie bohužel nebyly v příliš dobré kvalitě, ale přesto jsme si o designu chystaných novinek mohli udělat poměrně jasnou představu.

Grafický designér Giuseppe Spinelli nyní pro web LetsGoDigital.nl připravil kvalitnější rendery ohebného véčka Galaxy Z Flip 3. Ty vznikly právě na základě uniklých fotografií. Vzhledem k tomu, že technologii ohebného panelu už má Samsung za několik let vývoje vyladěnou, může se letos soustředit především na design.

A Galaxy Z Flip 3 bude opravdová stylovka a dle mého názoru půjde o nejhezčí ohebný telefon letošního roku. V zavřeném stavu nabídne naprosto čistý design, který ozvláštní zvětšený vnější displej (1,83″) a dvojice hlavních fotoaparátů s vertikálním uspořádáním.

Novinka by měla být dostupná v celkem čtyřech barevných variantách – bílé, fialové, šedé a zelené. Oficiálního představení bychom se společně s třetí generací Samsungu Galaxy Z Fold 3 měli dočkat už na začátku července.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

6 komentářů

  1. Možná tak pro tebe. Za mě pořád nevyužitý potenciál véčka.

    • Uff, tohle žadný potenciál nemá a nikdy ani nemělo. Jakákoli mechanická pohyblivá / ohebná čast se brzy stane zdrojem neopravitelných problému.

    • Ty nejseš ve škole puberťáku?

  2. Kdo chce telefon s plastovym displejem v roce 2021…

  3. Za mna tiez pekny dizajn. Aj co sa konceptu tyka moze byt, ale davalo by mi to zmysel, iba pri velkosti v rozlozenom stave nad 7 palcov.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).