Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S5 pod kudlou: Nahlédněte do útrob chystané novinky

Samsung Galaxy S5 pod kudlou: Nahlédněte do útrob chystané novinky

Redaktoři ruského webu ferra.ru provedli rozebrání Samsungu Galaxy S5 a to doslova na prvočinitele. Oproti svým předchůdcům bude novinka na opravy znatelně náročnější a to kvůli voděodolnosti, jež patří mezi jednu z hlavních inovací.

 

Například obrazovka je přichycena speciálním lepidlem, které je velmi těžké odstranit a v tomto konkrétním případě to zabralo asi hodinu času. Změnou prošla také baterie, jež je oproti předchozím modelům znatelně protáhlejší. Kompletní sadu fotografií si můžete prohlédnout zde.

   

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

Diskuze k článku

  1. ač dizajn fakt priemerný, na hw zatiaľ len chvála. Displej podľa displaymate najlepší aký kedy testovali a výdrž je vraj najlepšia vo svojej kategórií.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).