Sledujte nás na YouTube

Samsung Galaxy S5 pod kudlou: Nahlédněte do útrob chystané novinky

Redaktoři ruského webu ferra.ru provedli rozebrání Samsungu Galaxy S5 a to doslova na prvočinitele. Oproti svým předchůdcům bude novinka na opravy znatelně náročnější a to kvůli voděodolnosti, jež patří mezi jednu z hlavních inovací.

 

Například obrazovka je přichycena speciálním lepidlem, které je velmi těžké odstranit a v tomto konkrétním případě to zabralo asi hodinu času. Změnou prošla také baterie, jež je oproti předchozím modelům znatelně protáhlejší. Kompletní sadu fotografií si můžete prohlédnout zde.

   

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

Jeden komentář

  1. mino (neregistrovaný)

    ač dizajn fakt priemerný, na hw zatiaľ len chvála. Displej podľa displaymate najlepší aký kedy testovali a výdrž je vraj najlepšia vo svojej kategórií.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *