Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S20 uživatele opět potěší ochranným prvkem displeje

Samsung Galaxy S20 uživatele opět potěší ochranným prvkem displeje

Stejně jako loni, i tento rok budete mít ihned po rozbalení novinek řady Samsung Galaxy S20 nalepenou fólii již z výroby. Jedná se o obyčejnou, plastovou ochranu, která se hodí spíše na prvních několik měsíců používání. I tak ale potěší fakt, že Samsung udělal ke spokojenosti zákazníka krok navíc. Pokud nový majitel bere ochranu displeje vážně, stejně se rozhodne investovat do speciálních fólií nebo tvrzeného skla, které displej často dokáže uchránit i při nechtěném pádu.

Galaxy S20 Ultra 1
Na displej Samsung Galaxy S20+ bude radost pohledět. Výrobce navíc nalepí ochrannou fólii už ve výrobě.

Tip: Řada Samsung Galaxy S20: bez kompromisů a s nejlepším fotoaparátem na trhu

S tvrzenými skly bude, stejně jako minulý rok v případě Galaxy S10, problém kvůli ultrazvukové čtečce otisků prstů. Ty budou muset být buď velmi tenké, aby neovlivnily práci čtečky, nebo mít prostor pro přiložení prstu. Taková řešení však nejsou zrovna elegantní a cena těchto skel je také vyšší než bývá zvykem. Čtečka z loňské řady si navíc vysloužila kritiku za občasnou nespolehlivost a měla problémy s bezpečností. Tak nezbývá věřit, že letošní verze prošla vylepšením a bude spolehlivým způsobem autentizace.

David Skopal

Redaktor SMARTmania.cz a externí copywriter žijící v Brně. Nadšenec do technologií, smartphonů a gadgetů. Fanoušek OnePlus. Mám rád vaření a dobré jídlo. Ve volném čase hraju badminton a chodím plavat.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
12 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments