Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Note 3 se v lednu zřejmě objeví ve dvou nových barvách

Samsung Galaxy Note 3 se v lednu zřejmě objeví ve dvou nových barvách

Populární tabletofon Samsung Galaxy Note 3 (viz recenze) byl na trh uveden ve třech barevných provedeních – v klasické černé, bílé a pro dámy v růžové barvě. Pokud se vám ale u elektroniky líbí výraznější barvy, díky kterým váš telefon více vynikne, případně kvůli tomu dokonce nákup Note 3 odkládáte, máme pro vás dobrou zprávu. Zahraniční server SamMobile uvádí, že dle jejich interního zdroje se chystá Samsung představit další dvě barevné varianty: první z nich bude červená a druhá nese název „White Gold“.


Ilustrační obrázek, jednotlivé odstíny se mohou lišit

Červený Note 3 má být dle zdroje představen v lednu 2014 zhruba během prvního týdne, zlatý model by měl následovat s dvoutýdenním spožděním. Termíny se mohou měnit, nicméně prý bychom se určitě měli dočkat obou přírustků do konce ledna. Oba telefony by měly být prodávany celosvětově, dostupnost v ČR však zatím bohužel neznáme, po hardwarové stránce se žádné změny konat nebudou.

Ruslan Botsyurko

Lékař, fotograf, redaktor, DJ, webdesigner, nevyléčitelný perfekcionista a bezmezný nadšenec do všech možných technologií, který od malička běhá po světě se šroubovákem (no dobrá, nyní spíše se skalpelem :)) a snaží se přijít na to, jak věci kolem fungují.

11 komentářů

 1. Ano, Samsung neumí design…

 2. Tady se mluví pouze o nových barevných provedeních. Nic o designu !

 3. Tak je jasný že Ferrari asi nejvíce sluší ta jejich červená, tuším že tomu dokonce říkaj Ferrari červená to když to náhodou chceš na svém autě, ale taky se vyrábí v černé a žluté :D

  • Jj, v Ferrari barvu povýšili na registrované know-how:-) Tj, ale kdo si to koupí, max. já v mládí v Bburago modelu:-)

 4. No síce to niesu až tak infantilne pastelky ako u iPhonu 5C ale stale ostáva jedina použiteľná čierna varianta

  • Pastelky jsou ok, ale patří do jiné kategorie, než hiend nebo produktivní.

 5. Jacek (neregistrovaný)

  UNI: nevaž se, odvaž se. Není nutno, aby vše bylo buďto černé, nebo bílé.Mně by se líbila červená a k tomu černé puntíky…..taková beruška :-)

 6. Vzhledem k tom, že dnes jsou k dispozici barevná flipová pouzdra, která se nackvaknou namísto zadního krytu, zcela jej nahradí a zakryjí přední stranu, považuji to za skoro zbytečné.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).