Samsung Galaxy Note 3 se v lednu zřejmě objeví ve dvou nových barvách

Populární tabletofon Samsung Galaxy Note 3 (viz recenze) byl na trh uveden ve třech barevných provedeních – v klasické černé, bílé a pro dámy v růžové barvě. Pokud se vám ale u elektroniky líbí výraznější barvy, díky kterým váš telefon více vynikne, případně kvůli tomu dokonce nákup Note 3 odkládáte, máme pro vás dobrou zprávu. Zahraniční server SamMobile uvádí, že dle jejich interního zdroje se chystá Samsung představit další dvě barevné varianty: první z nich bude červená a druhá nese název „White Gold“.


Ilustrační obrázek, jednotlivé odstíny se mohou lišit

Červený Note 3 má být dle zdroje představen v lednu 2014 zhruba během prvního týdne, zlatý model by měl následovat s dvoutýdenním spožděním. Termíny se mohou měnit, nicméně prý bychom se určitě měli dočkat obou přírustků do konce ledna. Oba telefony by měly být prodávany celosvětově, dostupnost v ČR však zatím bohužel neznáme, po hardwarové stránce se žádné změny konat nebudou.

Ruslan Botsyurko

Lékař, fotograf, redaktor, DJ, webdesigner, nevyléčitelný perfekcionista a bezmezný nadšenec do všech možných technologií, který od malička běhá po světě se šroubovákem (no dobrá, nyní spíše se skalpelem :)) a snaží se přijít na to, jak věci kolem fungují.

11 komentářů

 1. uni (neregistrovaný)

  Ano, Samsung neumí design…

 2. Ip Man (neregistrovaný)

  Tady se mluví pouze o nových barevných provedeních. Nic o designu !

 3. Ip Man (neregistrovaný)

  Tak je jasný že Ferrari asi nejvíce sluší ta jejich červená, tuším že tomu dokonce říkaj Ferrari červená to když to náhodou chceš na svém autě, ale taky se vyrábí v černé a žluté :D

  • uni (neregistrovaný)

   Jj, v Ferrari barvu povýšili na registrované know-how:-) Tj, ale kdo si to koupí, max. já v mládí v Bburago modelu:-)

 4. mino (neregistrovaný)

  No síce to niesu až tak infantilne pastelky ako u iPhonu 5C ale stale ostáva jedina použiteľná čierna varianta

 5. mino (neregistrovaný)

  pre mňa

 6. Jacek (neregistrovaný)

  UNI: nevaž se, odvaž se. Není nutno, aby vše bylo buďto černé, nebo bílé.Mně by se líbila červená a k tomu černé puntíky…..taková beruška :-)

 7. gonga (neregistrovaný)

  Vzhledem k tom, že dnes jsou k dispozici barevná flipová pouzdra, která se nackvaknou namísto zadního krytu, zcela jej nahradí a zakryjí přední stranu, považuji to za skoro zbytečné.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel