Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Note 3 se v lednu zřejmě objeví ve dvou nových barvách

Samsung Galaxy Note 3 se v lednu zřejmě objeví ve dvou nových barvách

Populární tabletofon Samsung Galaxy Note 3 (viz recenze) byl na trh uveden ve třech barevných provedeních – v klasické černé, bílé a pro dámy v růžové barvě. Pokud se vám ale u elektroniky líbí výraznější barvy, díky kterým váš telefon více vynikne, případně kvůli tomu dokonce nákup Note 3 odkládáte, máme pro vás dobrou zprávu. Zahraniční server SamMobile uvádí, že dle jejich interního zdroje se chystá Samsung představit další dvě barevné varianty: první z nich bude červená a druhá nese název „White Gold“.


Ilustrační obrázek, jednotlivé odstíny se mohou lišit

Červený Note 3 má být dle zdroje představen v lednu 2014 zhruba během prvního týdne, zlatý model by měl následovat s dvoutýdenním spožděním. Termíny se mohou měnit, nicméně prý bychom se určitě měli dočkat obou přírustků do konce ledna. Oba telefony by měly být prodávany celosvětově, dostupnost v ČR však zatím bohužel neznáme, po hardwarové stránce se žádné změny konat nebudou.

Ruslan Botsyurko

Lékař, fotograf, redaktor, DJ, webdesigner, nevyléčitelný perfekcionista a bezmezný nadšenec do všech možných technologií, který od malička běhá po světě se šroubovákem (no dobrá, nyní spíše se skalpelem :)) a snaží se přijít na to, jak věci kolem fungují.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
11 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments