Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Fold 2 v srpnu představen nebude. Na premiéru si počkáme o něco déle

Samsung Galaxy Fold 2 v srpnu představen nebude. Na premiéru si počkáme o něco déle

Za necelý měsíc se odehraje další z řady Unpacked Eventů od Samsungu, na kterém korejský gigant představí velkou spoustu nových zařízení. Původně se očekávala velká spousta smartphonů, avšak podle nejnovějších indicií se minimálně jednoho chystaného modelu 5. srpna nedočkáme. Obvykle přesný informátor Max Weinbach prozradil, že na srpnové tiskovce nebude odhalen ohebný telefon Galaxy Fold 2.

Fold 2
Samsung Galaxy Fold 2 (neoficiální render)

V srpnu jenom Galaxy Note 20 a Z Flip 5G

Weinbach se opírá o několik náznaků z pocházejících z databáze IMEI a také z označení posledních verzí firmware. Z těchto zdrojů vyplývá, že Samsung ještě zdaleka nemá pro Galaxy Fold 2 připravený software, ten by měl být dokončen až zhruba v druhé polovině září. Někdy v tuto dobu by měla být druhá generace Galaxy Fold odhalena, což potvrzují i další informátoři.

Na srpnovém eventu se tak patrně dočkáme „pouze“ řady Galaxy Note 20, ohebného véčka Galaxy Z Flip obohaceného o 5G konektivitu a možná i dalších zařízení; korejský gigant připravuje i vlajkové tablety řady Galaxy Tab S7, hodinky Galaxy Watch 3 a netradiční bezdrátová sluchátka Galaxy Buds Live.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments