Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Fold 2 v srpnu představen nebude. Na premiéru si počkáme o něco déle

Samsung Galaxy Fold 2 v srpnu představen nebude. Na premiéru si počkáme o něco déle

Za necelý měsíc se odehraje další z řady Unpacked Eventů od Samsungu, na kterém korejský gigant představí velkou spoustu nových zařízení. Původně se očekávala velká spousta smartphonů, avšak podle nejnovějších indicií se minimálně jednoho chystaného modelu 5. srpna nedočkáme. Obvykle přesný informátor Max Weinbach prozradil, že na srpnové tiskovce nebude odhalen ohebný telefon Galaxy Fold 2.

Fold 2
Samsung Galaxy Fold 2 (neoficiální render)

V srpnu jenom Galaxy Note 20 a Z Flip 5G

Weinbach se opírá o několik náznaků z pocházejících z databáze IMEI a také z označení posledních verzí firmware. Z těchto zdrojů vyplývá, že Samsung ještě zdaleka nemá pro Galaxy Fold 2 připravený software, ten by měl být dokončen až zhruba v druhé polovině září. Někdy v tuto dobu by měla být druhá generace Galaxy Fold odhalena, což potvrzují i další informátoři.

Na srpnovém eventu se tak patrně dočkáme „pouze“ řady Galaxy Note 20, ohebného véčka Galaxy Z Flip obohaceného o 5G konektivitu a možná i dalších zařízení; korejský gigant připravuje i vlajkové tablety řady Galaxy Tab S7, hodinky Galaxy Watch 3 a netradiční bezdrátová sluchátka Galaxy Buds Live.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Max Weinbach ví uplné ho*no.. Jeho informace o Foldu se už tak 20x změnili..

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).