Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Buds s Windows spárujete rychleji, stačí si stáhnout aplikaci

Samsung Galaxy Buds s Windows spárujete rychleji, stačí si stáhnout aplikaci

Párování Bluetooth sluchátek není žádný med. Na chytrých telefonech se tento nepříjemný proces vlivem Applu postupem času zrychluje, kámen úrazu ale nastává v případě, když chcete sluchátka připojit k počítači s Windows. Většina periferií si o rychlém párování může nechat leda zdát, s čímž se nemohl jen tak smířit Samsung. Pro Windows proto připravil speciální aplikaci, která má za cíl zrychlit párování sluchátek Galaxy Buds nejen s novými notebooky od korejského giganta, ale také se všemi ostatními zařízeními běžícími na jednom z nejrozšířenějších operačních systémů na světě.

Samsung Galaxy Buds Pro 001
Samsung Galaxy Buds Pro

Aplikace po designové stránce vychází ze svého protějšku na telefonech Android. Možnosti nastavení jsou poměrně široké, od úprav aktivního potlačení hluku přes ekvalizér až po softwarovou aktualizaci sluchátek. Primárním cílem aplikace je nicméně zrychlení párovacího procesu pro případ, že sluchátka od Samsungu používáte také s jinými zařízeními.

Galaxy Buds
Cena: Zdarma

Za zmínku rozhodně stojí také podpora. Ta je v současné době pouze pro nejnovější sluchátka Galaxy Buds Pro, přičemž podle Samsungu budou v dohledné době následovat Galaxy Buds Live a Galaxy Buds+. Kdy se tak stane, prozatím není jasné.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

3 komentářů

  1. Toto od Samsungu vitam a krok spravnym smerom.

  2. No jo no, stane se. Od toho to je beta…

  3. Galaxy buds od o Samsungu jsem naprosto bez problémů spároval s Windows na 5 let staré počítači. Co však chybí, je možnost nastavení a kvalita zvuku (pouze základní kodek). Co bude navíc, se uvidí až po instalaci nové apky.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).