Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Buds Pro odhalují svoje schopnosti. Cenou příliš nepotěší

Samsung Galaxy Buds Pro odhalují svoje schopnosti. Cenou příliš nepotěší

Už za tři týdny odhalí Samsung novou řadu smartphonů Galaxy S21 a spolu s nimi bychom se měli dočkat i nových sluchátek nazvaných Galaxy Buds Pro. Jejich obrázky jsme již viděli několikrát, avšak nyní se můžeme hlouběji ponořit do jejich schopností. Na internetu se totiž objevily screenshoty z doprovodné aplikace Galaxy Wearable, ke které byla nová sluchátka připojena.

galaxy buds pro 1

Samsung Galaxy Buds Pro: podpora ANC a 3D zvuku

Potvrzuje se, že Galaxy Buds Pro budou vybaveny funkcí aktivního potlačení okolního hluku. Přímo v aplikaci bude na výběr jeden ze tří režimů – buď využijete ANC, nebo naopak necháte sluchátka propouštět okolní hluk, popř. nevyužijete ani jednu z možností. Sluchátka budou umět zapnout automaticky propouštění zvuku, pokud uslyší váš hlas; v tomto případě dojde i ke ztišení médií.

Galaxy Buds Pro budou také podporovat přehrávání prostorového zvuku u vybraného videoobsahu. Funkce se bude podobat funkci Spatial Audio, kterou známe ze sluchátek AirPods Pro – zvukový výstup bude upravován na základě pohybu vaší hlavy.

V aplikaci Galaxy Wearables také bude možné vybírat si z několika zvukových profilů, deaktivovat ovládací dotykové plošky nebo si na ně navolit vlastní gesta. Sluchátka budou spolupracovat s aplikací SmartThings, skrze kterou bude možné ztracená sluchátka vyhledat.

Samsung údajně bude přidávat sluchátka Galaxy Buds Pro k předobjednávkám smartphonů řady Galaxy S21, bude je však možné koupit i samostatně. Cena pro Evropu má být podle serveru GalaxyClub 229 EUR (asi 6 tisíc korun), sluchátka budou zpočátku nabízena v černé, stříbrné a bílé barvě, později mají dorazit další barevné varianty.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

  1. No vyzera to slubne. Cena nie je nijak strasna. Buds+ ma stal 200€

  2. Zaujimave sluchadla, nez snimanie pohybov hlavy a podobne blbiny by ma viac potesila moznost parovat to na viac zariadeni a jednoducho medzi nimi prepinat. V zozname featur som to nenasiel a celkovo mi to pride ako nieco pomerne vzacne. Viem, ze to ma celkom rozumne vyriesena Jabra (pre dva zariadenia), ale inak …

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).