Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Ace 2 pozvolna dostává update na Android 4.1.2 „Jelly Bean“

Samsung Galaxy Ace 2 pozvolna dostává update na Android 4.1.2 „Jelly Bean“

Samsung konečně vyslyšel stížnosti na horší podporu některých modelů a poslední dobou se začal poměrně dost snažit. Dalším zařízením, které se dočkalo aktualizace, je populární smartphone střední třídy – Samsung Galaxy Ace 2 s  3,8palcovým displejem s WVGA rozlišením (800 x 480 px), dvoujádrovým procesorem NovaThor U8500 na frekvenci 800 MHz a 768 MB operační paměti (více info zde).

   

Do prodeje však telefon šel s již tehdy obstarožní verzí Androidu, konkrétně 2.3 „Gingerbread“. Nyní se ale konečně dočká nápravy, kterou je postupně se šířící update na Android 4.1.2 „Jelly Bean“ včetně inovované verze nadstavby TouchWiz známé třeba z populárního Samsungu Galaxy S III (recenze). Aktualizace je proveditelná buď přes software Samsung Kies a nebo jednoduše pomocí OTA přímo z telefonu. Majitelé přístrojů z české distribuce zatím dostupnost updatu neregistrují, situace by se však měla zlepšit během několika dnů až týdnů.

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

4 komentářů

 1. nekolika dnu az tydnu ? jak dlouho uz je ve svete update pro note ? a v cechach stale nic …

  • Pokinator (neregistrovaný)

   Souhlasím, s Note je to naprostý debakl a když vidím, že taková Kenya nebo Nepál už má update u Note na 4.1.2., tak tomu už vůbec nerozumím! :/

 2. Koblih (neregistrovaný)

  Jako vsude, kde se tato zprava objevila, nikde neni ani zminka o tom, ze aktualizace se tyka modelu GT-I8160 [odkaz], kdezto model s NFC I8160P urceny pro Ceskou Republiku zadnou aktualizaci zatim nema. [odkaz]

 3. hawkeyeCZ (neregistrovaný)

  tak podle oficiální informace ze Samsungu bude update i pro Samsung Galaxy ACE2 NFC

  [odkaz]

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).