Samsung Galaxy Ace 2 pozvolna dostává update na Android 4.1.2 „Jelly Bean“

Samsung konečně vyslyšel stížnosti na horší podporu některých modelů a poslední dobou se začal poměrně dost snažit. Dalším zařízením, které se dočkalo aktualizace, je populární smartphone střední třídy – Samsung Galaxy Ace 2 s  3,8palcovým displejem s WVGA rozlišením (800 x 480 px), dvoujádrovým procesorem NovaThor U8500 na frekvenci 800 MHz a 768 MB operační paměti (více info zde).

   

Do prodeje však telefon šel s již tehdy obstarožní verzí Androidu, konkrétně 2.3 „Gingerbread“. Nyní se ale konečně dočká nápravy, kterou je postupně se šířící update na Android 4.1.2 „Jelly Bean“ včetně inovované verze nadstavby TouchWiz známé třeba z populárního Samsungu Galaxy S III (recenze). Aktualizace je proveditelná buď přes software Samsung Kies a nebo jednoduše pomocí OTA přímo z telefonu. Majitelé přístrojů z české distribuce zatím dostupnost updatu neregistrují, situace by se však měla zlepšit během několika dnů až týdnů.

Autor článku
Martin Pavlović
O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku