TOPlist

Samsung dnes představí nové skládačky. Sledujte s námi Galaxy Unpacked 2023

Galaxy Unpacked 2023
  • Samsung dnes v Jižní Koreji představí novou generaci smartphonů s ohebným displejem
  • Novinek ale bude mnohem více, stream začíná ve 13:00 českého času
  • Do Soulu dostala pozvánku i naše redakce, po skončení embarga se můžete těšit na články s prvními dojmy

Nejen fanoušci společnosti Samsung, ale také další technologičtí nadšenci, mají dnešek pečlivě poznamenaný ve svém kalendáři. Už ve 13:00 našeho času jihokorejský gigant na své akci Galaxy Unpacked představí celou řadu novinek. Spekulace z posledních dnů a týdnů nám daly poměrně jasnou představu o tom, které produkty na ní pravděpodobně spatří světlo světa. Na co se tedy můžeme těšit?

Jak již pozvánka naznačuje, měli bychom se dočkat nové generace ohebných zařízení, konkrétně nástupců Galaxy Z Fold 4 a Flip 4, tentokrát s číslovkou 5. Kromě toho se spekuluje o chytrých hodinkách Galaxy Watch 6, které by jako v minulých letech měly dorazit ve dvou variantách. Dočkat bychom se měli i nových tabletů.

Živý přenos začíná už ve 13:00 našeho času a můžete jej sledovat například skrze video nad tímto odstavcem. Ve stejný čas se na SMARTmanii můžete těšit na naše podrobné první dojmy ze všech novinek i české ceny.

Autor článku Michal Javůrek
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Kapitoly článku