Domů » Bleskovky » Samsung chystá na léto dvě velké premiéry. Nejprve dorazí hodinky, poté ohebné telefony (oživeno)

Samsung chystá na léto dvě velké premiéry. Nejprve dorazí hodinky, poté ohebné telefony (oživeno)

Leaker Max Weinbach přišel s novou informací ohledně představení nových produktů od Samsungu do prodeje. Dle Weinbacha se zařízení Galaxy Watch 4, Watch Active 4, Galaxy Z Flip 3 a Galaxy Z Fold 3 dočkáme už 3. srpna. Weinbach nenaznačil, jestli se bude jednat o představení v rámci akce Unpacked, nicméně v loňském roce se tato akce odehrála 5. srpna.

Původní článek z 13. června:

Letošní léto se v mobilním světě ponese v duchu premiér nových zařízení od Samsungu. Korejská firma připravuje spoustu nových produktů, proto bude jejich odhalení rozdělené minimálně do dvou samostatných akcí. Kdy se odehrají?

Galaxy Watch 4 ještě tento měsíc?

Google na nedávné vývojářské konferenci I/O odhalil, že Samsung u svých hodinek přesedlá z vlastní platformy Tizen na systém Google Wear. Samsung pořádá 28. června v rámci veletrhu MWC virtuální akci, která se má točit právě okolo chytrých hodinek, tudíž je premiéra Galaxy Watch 4 více než pravděpodobná.

galaxywatch4

O tom, že by mohly být hodinky Galaxy Watch 4 představeny na začátku prázdnin, svědčí i nový příspěvek informátora Jona Prossera. Podle jeho čerstvých informací mají jít hodinky do prodeje ve čtvrtek 11. srpna, spekulované datum odhalení však Prosser nepotvrdil (ani nevyvrátil).

„Ohýbačky“ na konci léta

Samsung se chystá v létě odhalit i další generaci svých ohebných smartphonů. Ani tentokrát Jon Prosser nezná datum odhalení, ovšem podle jeho informací z velmi věrohodných zdrojů by měl být prodej Galaxy Z Foldu 3 a Z Flipu 3 zahájen 27. srpna. Premiéru tak pravděpodobně můžeme očekávat někdy v polovině letních prázdnin.

Samsung Galaxy Z Fold 3
Samsung Galaxy Z Fold 3

Galaxy S21 FE odložen?

Ohýbačkami však letní premiéry Samsungu zdaleka nekončí, spekuluje se ještě o uvedení nové řady smartphonů Galaxy Note 21 a také fanouškovské edice Galaxy S21. Dosud se počítalo s tím, že tyto telefony budou představeny společně s chystanými „ohýbačkami“, ovšem není dostává tento plán drobné trhliny.

Podle nejnovějších informací má Samsung potíže s dodávkami komponent, kvůli čemuž byla výroba Galaxy S21 FE zastavena. Samsung prý 11. června zrušil objednávky i dalších součástek, takže v tuto chvíli není jisté, kdy a zda bude výroba obnovena.

Podle informátora IceUniverse se výpadek překvapivě netýká čipů, ale jiných komponent, které se pravděpodobně týkají nových technologií akumulátorů. Naštěstí se tento výpadek má týkat pouze Galaxy S21 FE.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Sup sup, uz aby tady ten Filp3 byl. Tesim se na nej neskutecne.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).