Domů » Bleskovky » Rychlé displeje frčí: Asus ROG Phone 2 nabídne 120Hz displej

Rychlé displeje frčí: Asus ROG Phone 2 nabídne 120Hz displej

Asus se v hráčském prostředí pohybuje už dlouho a jeho divize ROG produkuje mimo jiné i smartphony pro hráče. Po nedávném oznámení spolupráce s Tencent Games přišlo druhé, které oznamuje dobrou zprávu nejen pro hráče. Novinka jménem Asus ROG Phone 2 totiž bude mít displej s 120Hz obnovovací frekvencí.

Asus ROG Phone první generace má 90Hz displej, nástupce jej výrazně překoná

Trend rychle se obnovovacích displejů už není výsadou herních telefonů a například OnePlus 7 Pro nabízí 90Hz displej, který je jednou z jeho předností. Asus ani Oneplus však nejsou jediní výrobci, kteří nastoupili na tuto vlnu. Mezi nejznámější se dále řadí Razer Phone a Razer Phone 2, kteří oba nabízí 120Hz displej.

Nepřehlédněte – recenze Asus ZenFone 6: Číslo 5 žije

Asus navíc slibuje díky spolupráci s Tencent Games exkluzivní požitek z hraní. Očekává se také, že přibude herních titulů, na kterých bude možné využít 120Hz displej. Samozřejmostí jsou pak špičkové parametry v čele s procesorem Snapdragon 855 a až 12 GB RAM. Telefon pro hráče se také neobejde bez RGB podsvícení. Představení by mělo proběhnout v červenci, o ceně zatím nemáme žádné informace.

David Skopal

Redaktor SMARTmania.cz a externí copywriter žijící v Brně. Nadšenec do technologií, smartphonů a gadgetů. Fanoušek OnePlus. Mám rád vaření a dobré jídlo. Ve volném čase hraju badminton a chodím plavat.
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments