Domů » Bleskovky » Rychlé displeje frčí: Asus ROG Phone 2 nabídne 120Hz displej

Rychlé displeje frčí: Asus ROG Phone 2 nabídne 120Hz displej

Asus se v hráčském prostředí pohybuje už dlouho a jeho divize ROG produkuje mimo jiné i smartphony pro hráče. Po nedávném oznámení spolupráce s Tencent Games přišlo druhé, které oznamuje dobrou zprávu nejen pro hráče. Novinka jménem Asus ROG Phone 2 totiž bude mít displej s 120Hz obnovovací frekvencí.

Asus ROG Phone první generace má 90Hz displej, nástupce jej výrazně překoná

Trend rychle se obnovovacích displejů už není výsadou herních telefonů a například OnePlus 7 Pro nabízí 90Hz displej, který je jednou z jeho předností. Asus ani Oneplus však nejsou jediní výrobci, kteří nastoupili na tuto vlnu. Mezi nejznámější se dále řadí Razer Phone a Razer Phone 2, kteří oba nabízí 120Hz displej.

Nepřehlédněte – recenze Asus ZenFone 6: Číslo 5 žije

Asus navíc slibuje díky spolupráci s Tencent Games exkluzivní požitek z hraní. Očekává se také, že přibude herních titulů, na kterých bude možné využít 120Hz displej. Samozřejmostí jsou pak špičkové parametry v čele s procesorem Snapdragon 855 a až 12 GB RAM. Telefon pro hráče se také neobejde bez RGB podsvícení. Představení by mělo proběhnout v červenci, o ceně zatím nemáme žádné informace.

David Skopal

Redaktor SMARTmania.cz a externí copywriter žijící v Brně. Nadšenec do technologií, smartphonů a gadgetů. Fanoušek OnePlus. Mám rád vaření a dobré jídlo. Ve volném čase hraju badminton a chodím plavat.

2 komentářů

  1. tyhle Pro gaming telefony od ROG nemají a nebudou mít smysl dokud na nich nepůjdou hrát hry jako CS,DOTA atd a to si asi počkáme, výrobce to nezajímá…

    • Minimalne hry na urovni Switche. Jako fakt nevim, kdo jeste dneska kupuje gaming phone aby si mohl zahrat Asphalt, kde stejne vlastne nemusis nic delat, protoze to jede cele za tebe..

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).