Domů » Bleskovky » Rychlá soutěž o vstup na vývojářskou konferenci mDevCamp 2014

Rychlá soutěž o vstup na vývojářskou konferenci mDevCamp 2014

Čeští a slovenští mobilní vývojáři se opět po roce sejdou v Praze. Spolu s nimi můžete strávit poslední květnovou sobotu, sdílet zkušenost i nadšení a zjistit, co je nového ve světě jablečných, androidích a windows telefonů a aplikací.

Konference mDevCamp 2014 má i tentokrát nabitý program. V plánu jsou nejen technické přednášky pro pokročilé, ale i krátké inspirativní přednášky zajímavých řečníků (více informací najdete v tomto článku). Společně s organizátory jsme pro vás připravili rychlou soutěž o jeden vstup na konferenci, která už má všechny volné registrace obsazené. Stačí pouze odpovědět na jednoduchou otázku. Soutěžíme do 7. května, 23:59 a volný vstup na akci získá ten, jehož správná odpověď dorazí 50. v pořadí.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).