Domů » Bleskovky » Rychlá soutěž o vstup na konferenci mDevCamp 2013 (vyhlášení)

Rychlá soutěž o vstup na konferenci mDevCamp 2013 (vyhlášení)

Další ročník vývojářské konference mDevCamp se blíží. I tentokrát se můžete těšit na zajímavé přednášky o vývoji mobilních aplikací. Pokud to s tvorbou aplikací myslíte vážně, určitě byste zde neměli chybět. Mobilní aplikace jsou pro vývojáře stále přitažlivější, především kvůli tomu, že i z domova může šikovný programátor vytvořit aplikace, které se dostanou k milionům uživatelů po celém světě.

  

Pokud chcete proniknout do hlubin vývoje aplikací a her pro Android, iOS, nebo Windows Phone, podívat se na odvrácenou stranu mobilních platforem, nebo zjistit jak na aplikacích vydělat opravdové peníze, navštivte mDevCamp 2013. Konferenci navazující na velmi úspěšný předchozí ročník s návštěvností přesahující 300 vývojářů ze všech koutů České Republiky i Slovenska.

Soutěž

Při této příležitosti jsme pro vás připravili rychlou soutěž o jeden vstup na konferenci. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku a zároveň si správně tipnout, a lístek může být váš. Soutěž trvá pouze dnes (pondělí, 6. května 2013) do 16:00.

Vyhlášení

Nejpřesnější tip se správnou odpovědí nám zaslal Michal Kůs (kus@******.cz), kterému tímto gratulujeme k výhře a doufáme, že si mDevFest 2013 náležitě užije :-)

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).