Domů » Bleskovky » Rubinův Essential Phone zamíří i do Evropy

Rubinův Essential Phone zamíří i do Evropy

Zajímavý smartphone Essential Phone z dílen startupu tvůrce Androidu Andyho Rubina pravděpodobně bude oficiálně k mání i v Evropě a Japonsku. Podle dostupných informací už dokonce zástupci Essential jednali s britskými operátory o distribuci na tamním trhu.

essential phone

Rozhodnutí prodávat telefon i na trzích mimo USA je poměrně překvapivé, protože společnost nedávno nestihla ani předpokládané datum uvedení na domácím americkém trhu. Je ale možné, že právě distribuce v prodejních sítích operátorů zjednoduší celý distribuční proces a tato stále ještě velmi mladá firma tak dokáže lépe plnit své závazky.

Essential Phone chce zaujmout svým elegantním designem s bezrámečkovým displejem, vysokým výkonem a modulární konstrukcí, která by měla v budoucnu umožnit připojení například 360° kamery.

Essential Phone oficiálně: bezrámečkový design, modulární konstrukce a odolné tělo

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.

Diskuze k článku

  1. Už měl mimochodem být na trhu. Jenže panu Rubinovi utíkají manažeři – prý se s ním těžko spolupracuje. Jeho firmu nedávno opustili šéf marketingu a ředitel pro komunikaci.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).