Domů » Bleskovky » Rovio vydává RPG hru Angry Birds Epic pro iOS, má to ale drobný háček

Rovio vydává RPG hru Angry Birds Epic pro iOS, má to ale drobný háček

Rovio v tichosti vydalo novou hru ze série Angry Birds, která nese podtitul Epic a spadá do žánru tahového RPG. Vylepšovat si v ní budete moci nejen svou postavu, ale také zbraně či brnění. Majitelé zařízení s Androidem si zatím musejí nechat zajít chuť, jelikož hra je dostupná pouze pro iOS, a to ještě s drobným háčkem.

Rovio potřebuje otestovat herní servery a než hru zpřístupní globálně, rozhodlo se ji uvést pouze v Kanadě, Austrálii a na Novém Zélandě, navíc pouze v testovací verzi. V ostatních App Storech zatím k dispozici není, zde stále platí termín vydání někdy na konci jara (iOS, Android a Windows Phone), takže mají vývojáři ještě spoustu času na optimalizaci a odladění. Další informace o hře najdete na oficiálních stránkách.

Angry Birds Epic - Official Gameplay Trailer

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Diskuze k článku

  1. miki (neregistrovaný)

    Proč to vypadá jako South Park: Stick of Truth?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).