Domů » Bleskovky » Rodina smartphonů řady ZenFone 3 od Asusu přijde již koncem května

Rodina smartphonů řady ZenFone 3 od Asusu přijde již koncem května

Po delší době čekání nás před několika dny začal Asus lákat na akci s názvem „Zenvolution“. Ta by se měla konat v pondělí 30. května a mělo by na ní dojít k odhalení rodiny smartphonů ZenFone 3.

K představení dojde ve městě Taipei v rámci každoročního veletrhu Computex (Tchaj-wan). Akce se bude konat od 31. května do 4. června.


Asus-ZenFone-3-Zenvolution

Mimo smartphony řady ZenFone, o kterých jsme informovali dříve, by zde mělo dojít k odhalení nových tabletů ZenPad, laptopů ZenBook, nositelností ZenWatch a pravděpodobně také vlastního VR řešení. Nic konkrétního však Asus ve své pozvánce neuveřejňuje, vše je tedy prozatím zastřeno tajemstvím.

Stylový fitness náramek Honor Band 5

Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.

4 komentáře

  1. Johny (neregistrovaný)

    Škoda že nebudu mít čas :D V TaiPei to bude zrovna v tu dobu super! 100% vlhkost, 36° at least :D

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *