Domů » Bleskovky » RobotMail.info: Nový online software pro snadné rozesílání e-mailových zpráv

RobotMail.info: Nový online software pro snadné rozesílání e-mailových zpráv

RobotMail.info je nový online software, díky kterému se stalo rozesílání hromadných e-mailových zpráv, ať už z počítače jako e-mail marketing nebo z chytrého telefonu, opravdu hračkou. Pokud jste manažeři velkých firem nebo majitelé e-shopu pak jistě oceníte snadné a intuitivní uživatelské rozhraní spolu s přehlednými statistikami o vašich odeslaných emailových kampaní s propojením na Google Analytics.

RobotMail na sebe strhl pozornost především díky inteligentnímu rozesílání, pomocí kterého není problém rozeslat milióny nabídkových emailů (newsletterů). Pokud například vlastníte e-shop nebo slevový portál, máte jistotu, že vaše odeslané e-maily dorazí koncovým adresátům, neboť vysoká míra doručitelnosti je zaručena díky rozesílací síti serverů v různých datových centrech, které jsou vzájemně propojeny.

Vzhledem k tomu, že jde o online software, který byl spuštěn do provozu poměrně nedávno, tak se můžeme těšit postupem času na další vylepšování a přidávání funkcí, které jistě uživatelé RobotMail ocení, neboť jim usnadní práci se získáváním nových zákazníků, stejně tak jako udržet komunikaci se zákazníky. Pokud jste službu zatím nevyzkoušeli pak neváhejte. V rámci uvedení RobotMail na trh poskytuje systém testovací účet zdarma. Podrobné informace o funkcích naleznete na stránkách systému robotmail.info.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).