Domů » Bleskovky » Revolut má v ČR vlastní pobočku. Brzy nabídne účty s českými IBAN kódy

Revolut má v ČR vlastní pobočku. Brzy nabídne účty s českými IBAN kódy

Britský fintech startup Revolut, o kterém je v poslední době opravdu hodně slyšet, otevírá pobočku v Praze. Služba tak dále přibližuje své služby českému trhu; po květnovém přímém nabíjení v korunách nyní plánuje zavést také účty s českými IBAN kódy.

V aplikaci Revolut si může každý zájemce během několika kliknutí založit běžný účet, platit v zahraničí ve více jak 150 měnách bez poplatků, na svém Revolut účtu disponovat a směňovat 25 měn a posílat domácí i zahraniční platby za aktuální mezibankovní kurzy. Díky těmto výhodám se stala služba extrémně populární a jen v Evropě ji využívá přes 3 miliony uživatelů.

Na českém trhu Revolut působí od května

V květnu letošního roku zavedl Revolut přímé nabíjení v českých korunách a oficiálně tak vstoupil na tuzemský trh (informovali jsme zde). Fintech startup z Velké Británie si velmi rychle získal oblibu a po několika měsících má v Česku silnou komunitu s více než 40 000 klienty. Jejich počet přitom stále roste, denně o více než 100 nových klientů.

Revolut své klienty láká na nulové skryté poplatky, přehledné a jasné smlouvy a zejména na převody měn na základě momentálního, středového mezibankovního kurzu. Ten je oproti běžně nabízeným kurzům výrazně výhodnější. Nyní navíc Revolut plánuje zavést také účty s českými IBAN kódy.

Aktivity Revolutu v Česku bude nově řídit David Pavliska. Jedním z jeho cílů bude hledat partnery, kteří sdílí misi Revolutu – vrátit lidem kontrolu nad jejich financemi. “Tento týden jsme v Evropě dosáhli velkého milníku 3 milionů uživatelů. Ti všichni se zbavili poplatků za transakce v cizích měnách. V některých zemích nám přibývá tisíc zákazníků denně a například na Maltě už obsluhujeme 10 % veškeré populace. Proč by zrovna Češi měli nadále platit vysoké poplatky, když Revolut nabízí směňování za které není potřeba platit? Jsem rád, že nám toto poselství bude v roli Manažera pro Česko pomáhat šířit právě David Pavliska,” uvedl Andrius Biceika, obchodní ředitel Revolutu.

Revolut
Cena: zdarma
‎Revolut
‎Revolut
Autor: Revolut Ltd
Cena: zdarma

Do konce listopadu Revolut karta zdarma

Zároveň s otevřením pobočky v Česku začíná běžet speciální nabídka. Až do 30. listopadu 2018 si mohou čeští zákazníci objednat svou Revolut kartu zdarma, a to prostřednictvím tohoto odkazu (nejedná se o žádný affiliate, ale o odkaz poskytnutý přímo českým zastoupením společnosti). Zájemci se musí přes výše uvedený odkaz zaregistrovat a nabít si svůj Revolut účet minimálně částkou 300 Kč, platební karta je jim pak doručena zdarma. Nabídka platí pouze pro nové uživatele Revolutu.

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.

12 komentářů

 1. A když už mám účet u Revolutu, bude možné jej převést na ten s českým IBAN

  • Dobrá otázka..

  • Tak to bych vůbec nedělal, kdo ví, co tlustoprdka z ministerstva financí zase vymyslí, třeba napojení na EET… :)
   Platím tady v každém obchodě, jedu na Slovensko, platím v eurech, jedu do Egypta, platím v dolarech a co víc si přát?

  • A co platby v eurech a dolarech třeba o víkendu, tam taky není co víc si přát? Jsou účtovány poplatky 0,5 – 2 % z transakce.

  • Pokud si založíš EUR účet, tak si Kč na něj prevedeš během týdne kusem střed bez poplatku a a víkendu platíš z EUR účtu. V pohodě….

  • Jakub: zjišťoval jsem to u českého zastoupení, ale bohužel mi ohledně možnosti převodu žádnou bližší informaci neposkytli. Prý jen že na tom pracují, tak uvidíme :-)

 2. Lolo, co to plácáš za nesmysly? Platím hlavně o víkendu, znovu jsem se díval na výpis, tobě asi haraší, jaké poplatky o víkendu?

 3. A už má alespoň status oficální české banky, aby byly vklady na jeho budoucích účet s IBAN kódy pojištěny?

 4. Radomír Buršík

  Dobrý den,mám asi 2-3 měsíce revolut,jak bude možno přejít pod Českou pobočku a míti úček s českým IBAN kódem? Děkuji za odpověď. Jak bude Revolut fungovat po Brexitu??? Bude omezení?

 5. Alena Stehnova

  Dobrý den, karta Revolut mi nejde nabít CZK. Píše to že „verifaying identity“ nebo že limit 6 000 CZK je vyčerpán.
  Co dělat? Zítra odlétám do Austrálie a potřebuji kartu používat. Děkuji

 6. Dobrý den, mohl byste mi please někdo poradit, kde v anglické verzi Revolutu najdu přepnutí na českou verzi..?
  Děkuji

 7. Může mi někdo poradit, kde sídlí ta pobočka? Popřípadě telefonní číslo?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).