Domů » Články » Registrujte se na Android roadshow, která v polovině května obsadí Prahu

Registrujte se na Android roadshow, která v polovině května obsadí Prahu

Další ročník akce Android roadshow je tu a my pro vás máme pozvánku na první letošní zastávku, která se uskuteční 16. května v Praze v prostorách hotelu Olympik Tristar.

Přestává vám čtení a sledování moderních hi-tech vychytávek na monitoru stačit a chtěli byste si všechny novinky vyzkoušet na vlastní kůži? Máme pro vás skvělý tip – Alza Android RoadShow 2015 startuje a míří k vám.

Alza Android RoadShow-01

Není důležité, zda jste geek a každý den kuchtíte novou verzi ROM pro svůj telefon, nebo se řadíte mezi nováčky a po prvním telefonu s Androidem se teprve poohlížíte. Alza Android RoadShow 2015 je určena úplně pro všechny a rozhodně si každý návštěvník přijde na své. Nejnovější technologie, spousta telefonů, tabletů a dalších přístrojů k vyzkoušení, soutěže, akce, přednášky, krásné ženy a rovněž nějakou tu dobrotu.

registraceHome

Co byste si neměli nechat ujít?

  • unikátní program přednášek, debaty a rozhovory s experty v oboru
  • novinky, TOP zařízení a další vychytávky na jednom místě
  • Game Hall – hrací koutek pro ty pravé pařmeny
  • Hi-Tech koutek – nejmodernější hračky jen pro vás
  • ukážeme vám, jak spojit Android a zdravý životní styl
  • setkání s internetovými celebritami
  • soutěže o hodnotné ceny v každém městě
  • Miss Alza Android RoadShow 2015
  • pobavíte se s fanoušky, kteří vám skutečně rozumí

Která města letos roadshow navštíví?

První roadshow se odehraje v Praze už 16. 5. 2015, následovat bude Brno 20. 6. 2015. Po letních prázdninách, bude následovat Ostrava (19. 9. 2015). A poslední zastávka, 17. 10. 2015, bude opět v Praze. 

mapa-ARS-s-popisky

Registrujte se včas a výhodněji

Registrace jsou totiž již spuštěny a po vzoru minulých ročníků se opět místa rychle plní, a proto s registrací neváhejte. Předčasným nákupem vstupenky navíc ušetříte, neboť vstup na akci vás přijde na 50 Kč. V případě, že s nákupem vstupenky počkáte do začátku akcí, vyjde vás vstupné na 80 Kč, na místě pak zaplatíte 100 Kč.

registraceHome

Celý proces registrace je velmi snadný, po úspěšném dokončení vám na e-mail přijde vstupenka (QR kód), který je bezpodmínečně nutné uschovat a přinést na akci (bohatě postačí si jej uložit do paměti telefonu a při vstupu jen ukázat). V přípravě je také nový systém, který umožní registraci do více měst na jeden e-mail.

Partneři naší akce

Díky spolupráci s významnými partnery jsme dosáhli jedinečného programu, soutěží i novinek k osahání přímo na místě. Generálním partnerem naší akce se stává internetová jednička Alza. Obrovské díky patří také hlavním partnerům BelkinCreativeNVidia a Samsung. O další skvělou náplň akce Alza Android RoadShow 2015 se postarali i naši další partneři – AcerAsusGSmartHuawei,LenovoLiftagoMul-T-Lock a Zopo. Mediálními partnery pro letošní rok se staly ApplikaceSmartMania.czAndroidFórum.czHybrid.czChipJízdomatNano EnergiesMadfinger Games a MojAndroid.sk.

alza android roadshow 2015 partneři

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).