Domů » Bleskovky » Redwood: Prohlédněte si první snímky smartphonu od Samsungu se systémem Tizen

Redwood: Prohlédněte si první snímky smartphonu od Samsungu se systémem Tizen

Řecký server zabývající se operačním systémem Tizen zveřejnil několik fotografií prototypu smartphonu od Samsungu, který bude pohánět právě Tizen. Zařízení nese označení I8800 Redwood. Běží na verzi operačního systému Tizen OS 2.1. Předpokládá se, že Samsung představí podobné zařízení v druhé polovině letošního roku.

   

Tizen je operační systém kompletně založený na HTML5 a dva hlavní hráči za jeho vývojem jsou Intel a Samsung. Pokud se dozvíme další detaily, budeme vás informovat, ale v tuto chvíli neznáme ani komplexnější hardwarové parametry.

 

David Podzimek

6 komentářů

 1. To vypadá jak nějaký model STAR… Žádný zázrak chlapci, to není ani revoluce ani evoluce ale katastrofa… Zlatá S4… GO SAMSUNG GO…

 2. Není imo pravdou, že je Tizen založen plně na HTML5. To je jen jeden stack, ale pak tam Samsung také nacpal možnost vývoje nativních aplikací, a tam je aplikační framework z Bady. Alespoň takto se to dá pochopit z Wikipedie.

 3. Ak to bude za 300 eur

 4. johny (neregistrovaný)

  Zatim to vypadá na interface jak z roku 1998, tak uvidíme co ukážou dál

 5. Oli (neregistrovaný)

  HTML5 ma budoucnost a moc se mi líbí jako vývojaři. Jsem zvědav :)

 6. sumerian (neregistrovaný)

  [odkaz] tak snad uvidíme

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).