Domů » Bleskovky » Red Stripe Deals: Slevy ve Windows Phone Store pro tento týden

Red Stripe Deals: Slevy ve Windows Phone Store pro tento týden

Je za námi další pátek, což znamená, že ve Windows Phone Store se objevila nová várka slev. Jako vždy si nyní můžete pořídit za zajímavou cenu tři tituly: jednu hru s podporou Xbox Live, jednu hru od indie vývojáře a jednu užitečnou aplikaci. Pojďme se podívat, co do slevového koše spadlo tentokrát.

Pocket God

Kdybyste byli všemohoucí, jak byste svoji sílu použili? Nechali byste své svěřence benevolentně žít podle jejich vlastního vědomí, nebo byste jim krutě vládli pevnou rukou? Pocket God je takový kapesní simulátor božství. Ovládáte životy pravěkého národa kdesi na odlehlém ostrově a je jenom na vás, jak s nimi naložíte.

  

Pocket God lze nyní pořídit za cenu 21 Kč místo obvyklých čtyřiceti. Instalační soubor má velikost 19 MB a je dostupný pro systémy Windows Phone 8 i 7.x bez ohledu na operační paměť telefonu. K dispozici je zkušební verze zdarma.

-

Dream Sleuth

Dream Sleuth je graficky povedená detektivní adventura. Vaším úkolem je nalézt ztracenou dívku, o které se hlavní postavě pravidelně v noci zdá. Ptejte se svědků, hledejte důkazy a vyřešte hádanky, abyste dosáhli svého cíle.

  

Dream Sleuth je ve slevě o více než polovinu na konečných 31,49 korun a dostupná pro všechna zařízení s libovolnou verzí systému Windows Phone. Stahovat ji můžete z odkazu níže a vzhledem k velikosti 138 MB rozhodně doporučujeme připojení k Wi-Fi. Můžete vyzkoušet i bezplatné demo.

-

Go Shopping

Pokud se vám často stává, že vyrazíte na nákupy a vrátíte se domů s dvojnásobnou útratou oproti původnímu předpokladu, případně že zapomenete koupit polovinu věcí, možná je na čase začít své návštěvy supermarketu lépe plánovat. Aplikace Go Shopping je jednoduchý nákupní seznam, do kterého si můžete předem poznačit cenu zboží a udržet tak svoje výdaje na uzdě.

  

Díky padesátiprocentní slevě lze nyní Go Shopping pořídit za 21 Kč, a to pro všechny verze okenatého systému. Instalační soubor má méně než 1 MB a k dispozici je i zkušební verze zdarma.

-

Miroslav Havlíček

Diskuze k článku

  1. Je hezké, že i tady na webu na to upozorňujete pravidelně, člověk to občas využije :-) PS: A také je dobré, že jednou za čas promažete nesmysly od trollů jako tomu bylo tady v komentářích :-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).