Domů » Bleskovky » Red Stripe Deals: Nová šestice zlevněných titulů ve Windows Phone Store

Red Stripe Deals: Nová šestice zlevněných titulů ve Windows Phone Store

I tento týden pro nás Microsoft připravil slevy v rámci tradiční každotýdenní akce Red Stripe Deals. Tentokráte se jedná o čtyři hry, z nichž jedna nabízí podporu Xbox LIVE a dvě aplikace. Chcete-li ušetřit za další tituly, stále běží slevová akce na Xbox hry od Electronics Arts z minulého týdne

 

Mush (Xbox)

Cena ve slevě: 21 Kč
Demo: Ano
Velikost: 24 MB
Operační systém: Windows Phone 7.5, Windows Phone 8

   

Netradiční plošinovka, kterou ovládáte emocemi. Hlavní postavou je zjednodušeně řečeno chlupatá koule, která se pohybuje v roztomilém prostředí a její pohyby ovlivňujete kreslením „smajlíků“. Těchto smajlíků, vyjadřujících emoce, je celkem 12. Po nakreslení úsměvu se Mush vznáší, při smutku naopak klesá, nakláněním telefonu se pohybuje do stran. Celkem vás čeká široká spousta zajímavých světů, roztomilé postavy, obtížné logické úkoly, cílem hry je zachránit své kamarády, uvězněné v matrjoškách. Hra podporuje Xbox LIVE, sbírání herních bonusů na váš profil je tedy samozřejmostí.

Odkaz na WP katalog

RaveIT Pro

Cena ve slevě: 21 Kč
Demo: Ano
Velikost: 5 MB
Operační systém: Windows Phone 7.5, Windows Phone 8

   

RaveIT je aplikace na vytváření vlastní hudby, kterou si následně můžete uložit jako wav nebo jako vyzvánění. Zaznamenávat si můžete vlastní zvuky a přidávat je až do deseti kanálů. Hra nabízí dvě varianty uživatelského rozhraní, filtraci šumu, 91 přednastavených vzorků, rychlost přehrávání 40 – 250 BMP. Své výsledky můžete ukládat do telefonu nebo na SkyDrive. 

Odkaz na WP katalog

Skateboard Party 2

Cena ve slevě: 21 Kč
Demo: Ne
Velikost: 343 MB
Operační systém: Windows Phone 8

   

Tato hra vyšla na Windows Phone teprve nedávno, představili jsme ji ve článku. Ve zkratce se jedná o simulátor ježdění na skateboardu v hezké 3D grafice s možností modifikovat si svoje prkno i svoji postavu. Hra nabízí několik režimů, včetně volné jízdy, kdy bude jen na vás, co přeskočíte a jakou kombinaci triků použijete. Hra bohužel nemá demoverzi zdarma, ale za 21 Kč určitě stojí. 

Odkaz na WP katalog

MusicStation

Cena ve slevě: 62,49 Kč
Demo: Ano
Velikost: 6 MB
Operační systém: Windows Phone 7.5, Windows Phone 8

   

Druhá aplikace v tomto týdnu je taktéž hudební. Je to nástroj k vyhledávání stupnic a akordů podle not, poznámek nebo pozice kytary. Obsahuje 63 typů stupnic a 59 akordů, ve kterých můžete vyhledávat a učit se. Rovněž si můžete díky funkci ladička naladit kytaru, ať už s kapodastrem nebo bez. Rovněž se zde nachází nastavitelný metronom, zkrátka se jedná o spoustu užitečných miniaplikací pro muzikanty. 

Odkaz na WP katalog

Nightmares From The Deep: The Cursed Heart

Cena ve slevě: 31,49 Kč
Demo: Ano
Velikost: 249 MB
Operační systém: Windows Phone 8

   

A nyní něco pro milovníky adventur. Jste vlastník muzea a pronásledujete nemrtvého piráta, který unesl vaši dceru, aby její životní sílu využil ke vzkříšení vlastní milenky. Opouštíte tak své vyhřívané místečko v muzeu a vydáváte se do mrazivého prostředí, plného kostí, skal ve tvarech lebky a mrazivé atmosféry. Najdete dost odvahy, abyste zachránili svoji dceru? To můžete zjistit v následujícím dobrodružství. 

Odkaz na WP katalog

Fantastic Farm

Cena ve slevě: 21 Kč
Demo: Ano
Velikost: 59 MB
Operační systém: Windows Phone 8

   

Simulátorů farmaření není nikdo dost, Facebook by mohl vyprávět. Tato farma je ale kouzelná. Jako čerstvá absolventka školy kouzel Maggie jste převzala farmu a vyvíjíte veškeré snahy z ní vytvořit prosperující podnik. Pěstujete rostliny, pečujete o zvířata a provozujete magické stroje na výrobu svetrů, koláčů, zmrzliny a dalších komodit, které vám v pěti herních módech a více než 150 úrovních vydělají spousty peněz a přinesou hodiny zábavy. 

Odkaz na WP katalog

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

  1. Tak dneska opravdu díky za tipy.. Music station, MusicStation, RaveIT a Nightmares (byť byly i za 20,-) už jsou i přes napjatý rodinný rozpočet doma a po rychlém vyzkoušení slibují spoustu zábavy :)

    • Musis makat a nekecat na forech o blbostech (WP) :-) Pak si budes moct dovolit hru za 20 korun aniz by jsi zkrouhnul rodinu.

  2. joztar (neregistrovaný)

    Nightmares From The Deep: The Cursed Heart -> vsetky adventury od tejto firmy su dobre akurat trosku drahsie, ale je to kvalitka

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).