Domů » Bleskovky » Red Stripe Deals pro WP hráče: Chaos Rings za polovinu a k tomu dalších pět titulů

Red Stripe Deals pro WP hráče: Chaos Rings za polovinu a k tomu dalších pět titulů

Kromě včerejších slev na 10 Xbox LIVE her od Electronics Arts připravil Microsoft každotýdenní slevovou akci na hry a aplikace ve Windows Phone Store. Opět jich je šest, stejně jako tomu bylo minulý týden, dá se tedy předpokládat, že v tomto nastoleném trendu bude Microsoft pokračovat celý rok. Xbox titulem je pro tento týden RPG Chaos Rings od Square Enix. 

 

Chaos Rings (Xbox)

Cena ve slevě: 103,99 Kč
Demo: Ano
Velikost: 774 MB
Operační systém: Windows Phone 7.5, Windows Phone 8

   

Chaos Rings je hra od tvůrců hry Final Fantasy, přináší rozsháhlý RPG systém, který se bude líbit každému. Hra se skládá ze čtyř scénářů, přináší skvělý zvuk a detailní grafiku. Příběh se točí kolem turnaje, kde bojovníci bojují o svoje životy. Na výběr máte několik postav přičemž každý má svůj vlastní příběh. Hra vám nabídne hodiny hraní a spoustu dějových zvratů. Zahrají si jak majitelé zařízení s Windows Phone 8, tak i starších sedmiček.

Odkaz na WP katalog

Relax Melodies Premium

Cena ve slevě: 21,00 Kč
Demo: Ano
Velikost: 124 MB
Operační systém: Windows Phone 7.5, Windows Phone 8

   

Lídr v oblasti relaxace a pomoci při spánku je nyní k dispozici pro Windows Phone. Nabízí kvalitní zvuk a výběr z 82 zvuků, při kterých se vám bude báječně usínat. Aplikace nabízí individuální hlasitost, tvorbu vlastních playlistů, časovač pro vypnutí melodie a další funkce. Dobrou noc!

Odkaz na WP katalog

Curling 3D

Cena ve slevě: 52,49 Kč
Demo: Ano
Velikost: 27 MB
Operační systém: Windows Phone 7.5, Windows Phone 8

   

Realistický simulátor curlingu. Ať už jste fanoušek této hry nebo ne, tuto hru si podle jejich výrobců zamilujete. Hra nabízí propracovaný multiplayer pro dva hráče, možnost hrát proti umělé inteligenci ve třech úrovních, pokročilý fyzikální engine, kompletní kontrolu síly, směru a otáčení kamene, možnost volby postavy, snadné a intuitivní ovládání. To vše v líbivém grafickém kabátku se skvělými zvuky.

Odkaz na WP katalog

Chimpact

Cena ve slevě: 52,49 Kč
Demo: Ano
Velikost: 21 MB
Operační systém: Windows Phone 8

   

Jste šimpanz a sbíráte drahokamy, medailonky a banány v džungli, ty pak používáte na zlepšování svých schopností. Hra nabízí čtyři světy, každý s 12 úrovněmi, osm nových schopností a 3 bonusové šimpanze. Ve dvou herních módech můžete vydělat až 240 medailonků. Pokud máte rádi katapultové hry, jako jsou například Angry Birds, nebudete se nudit.

Odkaz na WP katalog

Shelter

Cena ve slevě: 21,00 Kč
Demo: Ano
Velikost: 20 MB
Operační systém: Windows Phone 7.5, Windows Phone 8

   

Shelter je vzrušující zombie karetní hra. Snadno se učí, ale je obtížné ji zvládnout. Nabízí více než 100 herních karet v grafickém ručně malovaném prostředí. Bráníte se útokům zombií, abyste se sešli se ženou, kterou milujete. Čeká vás celkem 5 úrovní kampaně a neexistuje jednoznačná strategie, která vám pomůže vyhrát.

Odkaz na WP katalog

Iron Fist Boxing

Cena ve slevě: 31,49 Kč
Demo: Ano
Velikost: 75 MB
Operační systém: Windows Phone 8

   

Bezkonkurenční 3D box pro váš Windows Phone. Začínáte tréningem a postupně se propracováváte žebříčkem boxerů výš. Zápasit můžete v šesti herních módech s 32 různými postavami několika bojovými styly. Získáváte nové možnosti útoků a také nové kostými pro váš outfit. Hra je v krásné 3D grafice, zvolit si můžete z mnoha pohledů kamery. Tato hra je opravdová výzva.

Odkaz na WP katalog

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Ďakujem za tip, Shelter kúpené. Ostatné nejak nezaujalo :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).