Domů » Články » Raketka.cz: Velká soutěž o nové tablety od Google a Apple

Raketka.cz: Velká soutěž o nové tablety od Google a Apple

Server Raketka.cz v soutěži naděluje tablety iPad mini a Google Nexus 7, obojí v notně vylepšení druhé generaci. Chcete je vyhrát? Zúčastněte se soutěže.

Herní web Raketka.cz naděluje nejžhavější novinky tabletového světa, iPad mini a Google Nexus 7, obojí v notně vylepšení druhé generaci. Stačí se zúčastnit soutěže, splnit několik zábavných úkolů a nakonec mít trochu toho štěstí při slosování.

Vzhůru do vesmíru

Tématem soutěže je cesta do vesmíru, která ovšem neproběhne bez vašeho přičinění. Každý hráč dostane vlastní vesmírnou loď, která ale na dalekou cestu není zrovna dobře připravena. Je tak potřeba plnit úkoly, získávat hvězdy a za ně nakupovat lepší vybavení do rakety. Šanci na úspěch máte tedy ve vlastních rukou a ne všichni do cíle dorazí – každý si to však může zajistit vlastními silami.

A protože cen není nikdy dost, nehraje se pouze o tablety:

  • iPad mini Retina
  • Google Nexus 7 II
  • Microsoft Xbox 360 4GB Kinect Bundle
  • Sony Playstation Vita

Soutěž probíhá do 1. prosince, takže vítězové se mohou z cen radovat už před Vánoci. Více informací a start do soutěže najdete na stránce http://raketka.cz/soutez-s-raketkou-do-vesmiru.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).