Domů » Bleskovky » Pumatrac pro běžce: Nová verze aplikace pro Android & výrazná aktualizace pro iOS

Pumatrac pro běžce: Nová verze aplikace pro Android & výrazná aktualizace pro iOS

Puma pro všechny fanoušky běhání vydala novou aplikaci Pumatrac ve verzi pro Android. Pro iOS už je Pumatrac dostupný zhruba pět měsíců, před nedávnem se ale dočkal významnější aktualizace na verzi 2.0.

 
Pumatrac nabízí přehledné uživatelské prostředí a minimalistický vzhled 

Aplikace prostřednictvím statistik spojuje nadšence na všech kontinentech a buduje komunitu, jejímž členem se může stát úplně každý. Proto je součástí této aplikace také personalizovaný profil běžce, který pak lze sdílet, porovnávat s přáteli či kolegy, ale také se světovými statistikami. A pokud se běžec vydá sportovat v neznámém terénu, třeba o dovolené, aplikace mu hned nabídne možné trasy, které do ní předtím zadali jiní uživatelé, což se jeví jako velmi zajímavá funkce. 

Odkaz na App Store Odkaz na Google Play

Pumatrac analyzuje aktuální výkon, hodnotí již realizované běhy a díky technologii Titrac umí také rozebrat velmi originální hodnoty, které mohou běžcův výkon ovlivnit, aniž to tuší. Každý odhadne, zda se mu běhá lépe v nižší nadmořské výšce či vysoko v horách, ale jak je to se dny v týdnu? Je běžec efektivnější v pondělí, ve středu, nebo v sobotu? Vyhodnotit toho umí opravdu hodně.

Aplikace obsahuje i tradiční funkce – měření vzdálenosti, spálené kalorie nebo propojení s oblíbenou hudbou. Pumatrac je zdarma a i když má v tomto segmentu výraznou konkurenci, rozhodně má co nabídnout.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Diskuze k článku

  1. Ron (neregistrovaný)

    a je to lepší jak Endomondo? To teď T-mobile nabízí na rok zdarma (Premium), takže jasná volba.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).