Domů » Bleskovky » Pryč s ošklivými emotikony: v Androidu O konečně najdeme hezké smajlíky

Pryč s ošklivými emotikony: v Androidu O konečně najdeme hezké smajlíky

Součástí operačního systému Android 7.0 je sada obrovského množství emoji (smajlíci, obrázky…), nicméně ne všem uživatelům se jejich vzhled líbí a ve srovnání s těmi, které používá Facebook nebo které najdete na iOS, ty v sedmičkovém Androidu zkrátka tak vábně nevypadají.

V Androidu O na uživatele budou čekat o poznání hezčí emotikonky

Toho si je zřejmě vědom i Google samotný a v Androidu O chystá změnu. V druhém Developer Preview se totiž objevila zcela nová sada ikonek, která se konečně nese v podobném duchu jako ty na Facebooku či v systému iOS.

Smajlíci v Androidu 7.0 příliš atraktivně nevypadají

Byť mají emotikonky stejné „kódy“ napříč všemi platformami, uživatelé zařízení s Androidem 7.x často byli zmateni, jelikož nevěděli, zda dotyčnému skutečně posílají ten správný smajlík. V Androidu O tento neduh odpadne a smajlíci konečně budou vypadat k světu.

Jiří Hrma

5 komentářů

  1. To je opravdu věc co mě strašně moc trápí, přiblbé emoji…….

  2. Ty současný se mi teda líbí daleko víc.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).