Domů » Bleskovky » Pryč s ošklivými emotikony: v Androidu O konečně najdeme hezké smajlíky

Pryč s ošklivými emotikony: v Androidu O konečně najdeme hezké smajlíky

Součástí operačního systému Android 7.0 je sada obrovského množství emoji (smajlíci, obrázky…), nicméně ne všem uživatelům se jejich vzhled líbí a ve srovnání s těmi, které používá Facebook nebo které najdete na iOS, ty v sedmičkovém Androidu zkrátka tak vábně nevypadají.

V Androidu O na uživatele budou čekat o poznání hezčí emotikonky

Toho si je zřejmě vědom i Google samotný a v Androidu O chystá změnu. V druhém Developer Preview se totiž objevila zcela nová sada ikonek, která se konečně nese v podobném duchu jako ty na Facebooku či v systému iOS.

Smajlíci v Androidu 7.0 příliš atraktivně nevypadají

Byť mají emotikonky stejné „kódy“ napříč všemi platformami, uživatelé zařízení s Androidem 7.x často byli zmateni, jelikož nevěděli, zda dotyčnému skutečně posílají ten správný smajlík. V Androidu O tento neduh odpadne a smajlíci konečně budou vypadat k světu.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

5 komentářů

 1. To je opravdu věc co mě strašně moc trápí, přiblbé emoji…….

  • M (neregistrovaný)

   Dost na to, abyste si otevrel clanek a napsal prispevek. Gratuluju

   • Inkvizitor (neregistrovaný)

    M: +100

   • tomas (neregistrovaný)

    Clerik ma pravdu. Čakal som pekne smailiky ale toto je hn.us ktorý ma ani netrápi. Človek je tvor zvedavý ale toto je co za článok :D

 2. Jochen (neregistrovaný)

  Ty současný se mi teda líbí daleko víc.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *