TOPlist

První záblesk MWC 2023. Xiaomi tam má představit špičkový fotomobil

xiaomi 12s ultra
  • Xiaomi má brzy dovézt do Evropy své již představené telefony 13 a 13 Pro
  • Na konci února však odhalí také vrcholný fotomobil Xiaomi 13S Ultra

Portfolio Xiaomi pro rok 2023 vypadá extrémně zajímavě. Do Evropy snad brzy dorazí vlajková řada Xiaomi 13 a následovaná bude úspěšnou sérií Redmi Note 12. Jenomže portál 91mobiles informuje o tom, že Xiaomi v Evropě plánuje uvést ještě prémiový fotomobil 13S Ultra. Stát by se tak mělo na veletrhu MWC v Barceloně, který se koná od 27. února do 2. března.

Hlavní zbraní Xiaomi 13S Ultra má být 1″ fotosenzor a optika od společnosti Leica. Kromě toho by však telefon měl nabízet i standardně vrcholnou výbavu – velký displej s Quad HD+ rozlišením, rychlé nabíjení a výkonný čipset Snapdragon 8 Gen 2.

A pokud jde o již zmíněné Xiaomi 13, i to by mělo být v Barceloně k vidění. Ačkoliv přesné datum evropské premiéry neznáme, měla by se odehrát ještě v měsíci lednu. Před vypuknutím veletrhu MWC je na to tedy ještě dostat času.

Autor článku Jakub Fišer
Jakub Fišer
Novinář, fanoušek moderních technologií, letních měsíců a asijského jídla. Mám rád filmy od Lynche, obrazy od Pollocka, french house a fotbalový klub Arsenal. Ve volném čase hraju na PlayStationu a chodím běhat.

Kapitoly článku