Sledujte nás na YouTube

Propracovaný správce hesel 1Password 4 míří na Android

Multiplatformní nástroj pro správu hesel 1Password asi není potřeba nijak rozsáhle představovat. Tuhle užitečnou aplikaci používají miliony lidí po celém světě, nicméně doposud chyběla plnohodnotná verze pro Android. Na Google Play sice najdeme 1Password reader, nicméně jeho používání není příliš intuitivní a po grafické stránce už nástroj také trochu zaostává.

Vývojáři z AgileBits ale dnes přišli s oznámením nové verze 1Password 4 (aktuálně se nachází ve stavu neveřejné beta verze), která by měla uživateli nabídnout komplexní správu hesel tak, jak jsme zvyklí z desktopové verze. Informace o datu vydání zatím autoři nezveřejnili, nicméně na jejich stránce máte možnost přihlásit se k odběru speciálního newsletteru, ve kterém vás o průběhu vývoje budou informovat. 1Password 4 pro Android budeme sledovat i na SmartManii a jakmile se aplikace objeví v Google Play, dozvíte se o tom.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Jeden komentář

  1. B17S (neregistrovaný)

    Už od dob Windows Mobile používám SPB Wallet. Už by to chtělo možná změnu, ale kdo má přepisovat X hesel :-). A u SPB Walletu využívám i šifrovaný příloh /dokumenty-smlouvy atd../ Tak je otázkou jestli i mobilní 1Password4 bude disponovat tuto funkci.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *