Propracovaný správce hesel 1Password 4 míří na Android

Multiplatformní nástroj pro správu hesel 1Password asi není potřeba nijak rozsáhle představovat. Tuhle užitečnou aplikaci používají miliony lidí po celém světě, nicméně doposud chyběla plnohodnotná verze pro Android. Na Google Play sice najdeme 1Password reader, nicméně jeho používání není příliš intuitivní a po grafické stránce už nástroj také trochu zaostává.

Vývojáři z AgileBits ale dnes přišli s oznámením nové verze 1Password 4 (aktuálně se nachází ve stavu neveřejné beta verze), která by měla uživateli nabídnout komplexní správu hesel tak, jak jsme zvyklí z desktopové verze. Informace o datu vydání zatím autoři nezveřejnili, nicméně na jejich stránce máte možnost přihlásit se k odběru speciálního newsletteru, ve kterém vás o průběhu vývoje budou informovat. 1Password 4 pro Android budeme sledovat i na SmartManii a jakmile se aplikace objeví v Google Play, dozvíte se o tom.

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku