Domů » Bleskovky » Propracovaný správce hesel 1Password 4 míří na Android

Propracovaný správce hesel 1Password 4 míří na Android

Multiplatformní nástroj pro správu hesel 1Password asi není potřeba nijak rozsáhle představovat. Tuhle užitečnou aplikaci používají miliony lidí po celém světě, nicméně doposud chyběla plnohodnotná verze pro Android. Na Google Play sice najdeme 1Password reader, nicméně jeho používání není příliš intuitivní a po grafické stránce už nástroj také trochu zaostává.

Vývojáři z AgileBits ale dnes přišli s oznámením nové verze 1Password 4 (aktuálně se nachází ve stavu neveřejné beta verze), která by měla uživateli nabídnout komplexní správu hesel tak, jak jsme zvyklí z desktopové verze. Informace o datu vydání zatím autoři nezveřejnili, nicméně na jejich stránce máte možnost přihlásit se k odběru speciálního newsletteru, ve kterém vás o průběhu vývoje budou informovat. 1Password 4 pro Android budeme sledovat i na SmartManii a jakmile se aplikace objeví v Google Play, dozvíte se o tom.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments