Domů » Bleskovky » Prohlédněte si snímky z duálního fotoaparátu chystané novinky Honor 6 Plus

Prohlédněte si snímky z duálního fotoaparátu chystané novinky Honor 6 Plus

Relativně nedávno vzniknuvší společnost Honor, která spadá pod výrobce Huawei, chystá nový smartphone s označením 6 Plus, jenž bude navazovat na Honor 6 (recenze). Oproti němu naroste úhlopříčka obrazovky na 5,5 palců a změní se také situace na zadní straně, kde místo jednoho 13Mpx snímače naleznete hned dva osmimegapixelové.

 
Současně dostupný Honor 6 s jedním 13Mpx fotoaparátem

Jejich účelem bude mimo pořízení samotné fotografie také změření hloubky ostrosti, díky čemuž bude po vyfocení možné libovolně měnit zaostření. V praxi je to vidět na trojici snímků, které uveřejnil samotný výrobce.

   

Pro porovnání je také k dispozici čtveřice fotografií zachycených Honorem 6 Plus, HTC One (M8), Samsungem Galaxy S5 a iPhonem 6 Plus. Srovnání není vzhledem k odlišným úhlům, v nichž byla daná scéna zachycena, a jinému zaostření, úplně ideální, lze si z něj však udělat obrázek o konkurenceschopnosti snímače u Honoru 6 Plus.

  

  
Zleva: Honor 6 Plus, HTC One (M8), Samsung Galaxy S5, iPhone 6 Plus

Výše uvedené snímky vzbuzují naději, že fotoaparát bude u Honoru 6 Plus patřit mezi silné stránky a to je jedině dobře, stávající Honor 6 totiž v této oblasti rozhodně neoslní a jedná se tak o vítané zlepšení. Neradi bychom ovšem dělali unáhlené závěry a pro skutečně adekvátní stanovisko tak bude třeba vyčkat uveřejnění dalších snímků a to ideálně od nezávislých recenzentů.

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

Diskuze k článku

  1. Každý nadává jak HTC One M8 fotí špatně a mě přijde jeho fotka nejlepší.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).