Domů » Bleskovky » Prohlédněte si pozvánky na tiskové konference Apple za posledních deset let

Prohlédněte si pozvánky na tiskové konference Apple za posledních deset let

Apple na své tiskové konference obvykle zve graficky zajímavě zpracovanou pozvánkou doplněnou o komentář, která vzbuzuje dohady a často zpětně ukáže skrytou zprávu. Server The Verge zpracoval přehled všech pozvánek za posledních deset let, dohromady jich je 27.

 
Pozvánka na MacWorld z roku 2007, kde byl představen první iPhone

Novináři se často snaží odhalit plány Applu a pozvánky se stávají terčem spekulací. Když se na všech 27 podíváme, je zřejmé, že postupem let jsou informace stále více nejasné. Například při představení prvního MacBooku Air zněla pozvánka: „There´s something in the Air.“, ale při představného iPhonu 5s říkala pouze: „This should birghten everyone´s day.“ Pokud se chcete podívat na více pozvánek s popisem, tak celou galerii naleznete v článku serveru The Verge, většina komentářů má smysl převážně v původním anglickém jazyce.

David Podzimek

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).