Domů » Bleskovky » Prodej telefonu OnePlus One je odložen kvůli chybám v softwaru

Prodej telefonu OnePlus One je odložen kvůli chybám v softwaru

V minulém týdnu jsme vás informovali o tom, že výrobce velmi očekávaného smartphonu OnePlus One začal rozesílat pozvánky ke koupi zájemcům, kteří si jej dříve předobjednali. Tito čekatelé se ale místo telefonu dočkali pouze dalšího emailu, ve kterém se píše, že kvůli nezbytné aktualizaci softwaru byly veškeré dodávky OnePlus One pozastaveny.

  

Společnost prozatím neuvedla, kdy bude telefon k dispozici, odložení je pravděpodobně způsobeno objevením zranitelnosti OpenSSL v CyanogenModu. Jeho vývojáři chtějí opravu tohoto problému zajistit ještě před uvedením telefonu do prodeje, to ale bude vyžadovat zdlouhavou certifikaci nového firmwaru. Na svůj nový telefon si tak budou muset zájemci o OnePlus One ještě nějakou chvíli počkat.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

10 komentářů

 1. xxx (neregistrovaný)

  No zajimavy, ale treba na spemall.com maji jiz 16G verzi skladem.

 2. Hlavne ze se maji na co vymluvit

 3. Yegot (neregistrovaný)

  Nesmysl, zelený sráč je přece bezchybný :-D

 4. Zabiják vlajkových lodí konkurence – hm pak vyšlo najevo, že bude mít dosti očesanou výbavu, podprůměrný fotoaparát, nepoužitelné LTE, cena pěkně nadsazená a teď ještě závažná chyba v OS a než vyjde tak to bude průměrný telefon střední třídy :D

  Tohle ONE ušité horkou jehlou od Oppo bude asi pěkný SHIT :D

  • A take absence slotu na kartu. At se na to radsi vys*rou, kdyz to neumi nebo at udelaji neco s WP, tam neni co pokazit…

  • jase (neregistrovaný)

   Zatim u robůtka se to kazí samo ;)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).