Sledujte nás na YouTube

Prodej telefonu OnePlus One je odložen kvůli chybám v softwaru

V minulém týdnu jsme vás informovali o tom, že výrobce velmi očekávaného smartphonu OnePlus One začal rozesílat pozvánky ke koupi zájemcům, kteří si jej dříve předobjednali. Tito čekatelé se ale místo telefonu dočkali pouze dalšího emailu, ve kterém se píše, že kvůli nezbytné aktualizaci softwaru byly veškeré dodávky OnePlus One pozastaveny.

  

Společnost prozatím neuvedla, kdy bude telefon k dispozici, odložení je pravděpodobně způsobeno objevením zranitelnosti OpenSSL v CyanogenModu. Jeho vývojáři chtějí opravu tohoto problému zajistit ještě před uvedením telefonu do prodeje, to ale bude vyžadovat zdlouhavou certifikaci nového firmwaru. Na svůj nový telefon si tak budou muset zájemci o OnePlus One ještě nějakou chvíli počkat.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

10 komentářů

 1. xxx (neregistrovaný)

  No zajimavy, ale treba na spemall.com maji jiz 16G verzi skladem.

 2. AndyS (neregistrovaný)

  Hlavne ze se maji na co vymluvit

 3. Yegot (neregistrovaný)

  Nesmysl, zelený sráč je přece bezchybný :-D

 4. MKLumia1020 (neregistrovaný)

  Zabiják vlajkových lodí konkurence – hm pak vyšlo najevo, že bude mít dosti očesanou výbavu, podprůměrný fotoaparát, nepoužitelné LTE, cena pěkně nadsazená a teď ještě závažná chyba v OS a než vyjde tak to bude průměrný telefon střední třídy :D

  Tohle ONE ušité horkou jehlou od Oppo bude asi pěkný SHIT :D

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *