Pro fajnšmekry: Bezdrátová nabíječka Orée Pebble 2 nabídne exkluzivní materiály a ruční výrobu

Ti z vás, kteří si potrpí na luxusní materiály a rádi hýčkají své kapesní miláčky kvalitním příslušenstvím, nepochybně potěší dnešní tip na bezdrátovou nabíječku od francouzské společnosti Orée. Ta se již delší dobu specializuje na výrobu periferních zařízení pro chytrá zařízení z přírodních materiálů, kterým povětšinou dominuje kůže či vybrané druhy dřeva.

 
Jako materiál na výrobu poslouží italský mramor a prémiové druhy dřeva

V jejich nabídce se má brzy objevit nový produkt v podobě druhé generace bezdrátové nabíječky s názvem Pebble 2. Širokou kompatibilitu s většinou smartphonů zajistí podpora standardu Qi pro bezdrátové napájení. Orée navíc nabízí možnost výběru ze dvou prvotřídních materiálů. Konkrétně se jedná o bílý carrarský mramor a dřevo (francouzský ořech a Tilia).

 
Orée slibuje osazení nabíječky prvotřídní elektronikou

Jen pro ilustraci, v případě carrarského mramoru lze bez jakékoliv nadsázky hovořit jako o exkluzivním materiálu. Patří totiž mezi nejznámější druhy mramorů na světě a byl například použit při stavbě chrámu Pantheon, Trajánova sloupu v Římě a Mohyly míru ve Washingtonu. Spojení prémiových materiálů s nadčasovým a minimalistickým designem působí vskutku luxusním dojmem.

 
Výrobce již delší dobu nabízí bezdrátovou klávesnici a touchpad

Kromě indukční cívky pro bezdrátové nabíjení se ve vnitřnostech Pebble 2 dále nachází 5W reproduktor a všesměrový mikrofon. Díky tomu lze nabíječku využívat k vyřizování hlasových hovorů či poslechu hudby. Projekt nyní sbírá potřebné finanční prostředky na komunitním serveru Kickstarter, kde si lze zároveň Pebble 2 předobjednat.

Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.

Jeden komentář

  1. thegrid (neregistrovaný)

    Na Kickstarteru je také kdejáká chujovina.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *