Připravované změny na SmartManii !

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

Na SmartManii pro vás připravujeme nové sekce zaměřené na Pocket PC zařízení s operačním systémem Windows Mobile. V následujících několika týdnech bychom chtěli spustit nové Download centrum, ve kterém naleznete freeware i shareware verze aplikací a her určených právě pro PPC. Dále bude rozšířena sekce Recenze o nové rubriky Hry a Programy pro tato zařízení. S tím také souvisí rozšíření našeho fóra o nová témata, ve kterých můžete diskutovat o PPC s GSM modulem, kterým se budeme věnovat nejvíce.

Zaráží vás, proč jen Pocketům s GSM modulem ? Na českém internetu je spousta dobrých webů, které se problematikou PPC všeobecně zabývají, my bychom se ale chtěli specializovat pouze na PPC s GSM modulem – tedy ty, se kterými můžete telefonovat :-) .

Sám se chystám v několika příštích týdnech vyměnit svou Motorolu MPx200 za MDA II a už teď se moc teším, až budu moci testovat nové hry a aplikace na tomto PPC. Náš druhý redaktor Radek Mikudík se také chystá přesedlat na PPC (prý snad MDA Compact). Nebojte se však, že bychom nějak začali zapomínat na Smartphone telefony, těm se budeme i nadále věnovat tak, jako doposud.

S těmito změnami bude také souviset výpadek Download sekce, ve které potřebujeme udělat razantní, ale i kosmetické změny. U každé položky v Download sekci poté v popisku uvidíte, zdali se jedná o Freeware, Shareware či Demoverzi.

 

Obrázky GsmPPC (HP IpaQ 6340, MDA Compact, nahoře MDA II)

     

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku