Sledujte nás na YouTube

Prince of Persia: The Shadow and The Flame míří na Android a iOS

Prince of Persia je jedna z nejslavnějších herních sérií vůbec a remake prvního dílu této legendy s názvem Prince of Persia: Classics si již delší dobu můžeme užívat na mobilních zařízeních s Androidem a iOS. Fanoušci mají nyní další důvod k radosti, jelikož byl na výše uvedené platformy ohlášen i druhý díl s podtitulem The Shadow and The Flame.

Ten opět oproti své předloze nabídne předělanou grafiku, inovovanou zvukovou stránku a pochopitelně také ovládání přizpůsobené pro dotykové displeje. Samotný tvůrce konverze, John Mechner, pak jen potvrzuje, že se nejedná ani tak o port originálu, jako spíše o novou hru, jež má s původní verzí společné pouze základy. Na kdy Ubisoft chystá vydání zatím nebylo oznámeno, prozatím se tak můžeme alespoň kochat trailerem, podle kterého se rozhodně máme na co těšit.

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

Jeden komentář

  1. Ip Man (neregistrovaný)

    No, kdyby to bylo postavené na unreal engine jako je třeba benchmark Epic Citadel tak by to bylo o něčem jiném ! Takhle to je to samé jako je první díl jen samozřejmě s pokračováním. Prostě mě to připadá jako obyčejná javová hra !

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *