Prince of Persia: The Shadow and The Flame míří na Android a iOS

Prince of Persia je jedna z nejslavnějších herních sérií vůbec a remake prvního dílu této legendy s názvem Prince of Persia: Classics si již delší dobu můžeme užívat na mobilních zařízeních s Androidem a iOS. Fanoušci mají nyní další důvod k radosti, jelikož byl na výše uvedené platformy ohlášen i druhý díl s podtitulem The Shadow and The Flame.

Ten opět oproti své předloze nabídne předělanou grafiku, inovovanou zvukovou stránku a pochopitelně také ovládání přizpůsobené pro dotykové displeje. Samotný tvůrce konverze, John Mechner, pak jen potvrzuje, že se nejedná ani tak o port originálu, jako spíše o novou hru, jež má s původní verzí společné pouze základy. Na kdy Ubisoft chystá vydání zatím nebylo oznámeno, prozatím se tak můžeme alespoň kochat trailerem, podle kterého se rozhodně máme na co těšit.

Prince Of Persia - the shadow and the Flame Trailer [UK]
Autor článku
Martin Pavlović
O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku