Domů » Bleskovky » Prince of Persia: The Shadow and The Flame míří na Android a iOS

Prince of Persia: The Shadow and The Flame míří na Android a iOS

Prince of Persia je jedna z nejslavnějších herních sérií vůbec a remake prvního dílu této legendy s názvem Prince of Persia: Classics si již delší dobu můžeme užívat na mobilních zařízeních s Androidem a iOS. Fanoušci mají nyní další důvod k radosti, jelikož byl na výše uvedené platformy ohlášen i druhý díl s podtitulem The Shadow and The Flame.

Ten opět oproti své předloze nabídne předělanou grafiku, inovovanou zvukovou stránku a pochopitelně také ovládání přizpůsobené pro dotykové displeje. Samotný tvůrce konverze, John Mechner, pak jen potvrzuje, že se nejedná ani tak o port originálu, jako spíše o novou hru, jež má s původní verzí společné pouze základy. Na kdy Ubisoft chystá vydání zatím nebylo oznámeno, prozatím se tak můžeme alespoň kochat trailerem, podle kterého se rozhodně máme na co těšit.

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

Diskuze k článku

  1. No, kdyby to bylo postavené na unreal engine jako je třeba benchmark Epic Citadel tak by to bylo o něčem jiném ! Takhle to je to samé jako je první díl jen samozřejmě s pokračováním. Prostě mě to připadá jako obyčejná javová hra !

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).