TOPlist

Při nákupu smartphonu řady Huawei P30 získáte tablet, sluchátka či náramek zdarma

huawei p30 pro 5

Společnost Huawei si pro české zákazníky připravila speciální promo akci, díky které mohou získat při pořízením nového smartphonu řady P30 zajímavý dárek.

Tablet, sluchátka či fitness náramek zdarma

Při nákupu nejvybavenějšího modelu Huawei P30 Pro kupující získá tablet tablet MediaPad T3 8 Wi-fi. Kdokoliv si pořídí tento model u některého z obchodníků, nezávisle na tom, zdali si smartphone zakoupí on-line či osobně, obdrží po registraci účtenky tablet MediaPad T3 8 Wifi. Stačí svůj nákup zaregistrovat nejpozději do 7. 7. 2019 na stránkách Huawei.cz a tablet mu následně přijde poštou. Při osobním nákupu v prodejně Huawei si zákazník odnese dárek rovnou s novým telefonem.

Navíc v e-shopu Huawei, Huawei Experience Shopu na Chodově a všech ostatních prodejnách Huawei získají zákazníci k nákupu modelu Huawei P30 bezdrátová sluchátka Freebuds Lite jako dárek, anebo při zakoupení Huawei P30 Lite fitness náramek Band 2 Pro. Akce platí od pondělí 10. června až do konce měsíce.

Autor článku Michal Javůrek
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Kapitoly článku