Domů » Bleskovky » Při nákupu smartphonu řady Huawei P30 získáte tablet, sluchátka či náramek zdarma

Při nákupu smartphonu řady Huawei P30 získáte tablet, sluchátka či náramek zdarma

Společnost Huawei si pro české zákazníky připravila speciální promo akci, díky které mohou získat při pořízením nového smartphonu řady P30 zajímavý dárek.

Tablet, sluchátka či fitness náramek zdarma

Při nákupu nejvybavenějšího modelu Huawei P30 Pro kupující získá tablet tablet MediaPad T3 8 Wi-fi. Kdokoliv si pořídí tento model u některého z obchodníků, nezávisle na tom, zdali si smartphone zakoupí on-line či osobně, obdrží po registraci účtenky tablet MediaPad T3 8 Wifi. Stačí svůj nákup zaregistrovat nejpozději do 7. 7. 2019 na stránkách Huawei.cz a tablet mu následně přijde poštou. Při osobním nákupu v prodejně Huawei si zákazník odnese dárek rovnou s novým telefonem.

Navíc v e-shopu Huawei, Huawei Experience Shopu na Chodově a všech ostatních prodejnách Huawei získají zákazníci k nákupu modelu Huawei P30 bezdrátová sluchátka Freebuds Lite jako dárek, anebo při zakoupení Huawei P30 Lite fitness náramek Band 2 Pro. Akce platí od pondělí 10. června až do konce měsíce.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Robin
Anonym
Robin

Ti už taky nevijou, jak by ten svůj čínskej špehovací šmejd prodali lidem a tak jim k těm čínskejm šmejdskejm a špehovacím telefonům musijou přidávat šmejdsky činsky tablety, sluchatka a naramky… Zlatej Pixel, ten se nemusí nijak vnucovat svým zákazníkům…

Thor Steinar
Uživatel
Thor Steinar

A mas to svoje buransky medy taky nejakej dukaz? Ale fakta, ne moudra mentalu, ze si neco myslej. Hlavme, ze ti nevadi, ze te spehuje Google.

Thor Steinar
Uživatel
Thor Steinar

… pro ty svoje …

Tedy
Uživatel
Tedy

Nevím ale Datart ve spolupráci s Huawei dával jejich náramky k honor 10lite běžně

Tedy
Uživatel
Tedy

Zatím nepozorují na fórech že by se lide v panice H/H nějak houfně zbavovali…. stávajících vsecto příliš nedotkne, s updaty se výrobce nikdy moc nepřetrhl, některým jsou navíc updaty u zadku a pokud aplikace a má bio chodí jak já,handrkování Usa y činy v roce východní válce je nechává chladným.

Tedy
Uživatel
Tedy

Zatím nepozorují na fórech že by se lide v panice H/H nějak houfně zbavovali…. stávajících se to příliš nedotkne, s updaty se výrobce nikdy moc nepřetrhl, některým jsou navíc updaty u zadku a pokud aplikace a hw chodí jak má,handrkování Usa a činy v obchodní válce je nechává chladným.