Sledujte nás na YouTube

Prestigio MultiPhone 5430 na Smarty.cz: Rychlý a pohotový stroj pro vaše uspěchané tempo

Novinka na Smarty.cz za super cenu a spousty dárků! Tento prémiový smartphone má dokonalé tělo tenké 10 mm. Uvnitř vše řídí síla 1,2GHz procesoru Intel Atom, který zaručuje bleskové reakce. K tomu dopomáhá i 1 GB operační paměť RAM. Bránou do světa zábavy je 4,3″ velký IPS displej s jemným rozlišením 960 x 540 bodů. Samozřejmostí je slot na paměťovou kartu, která meze neklade a můžete s 8 MPx fotoaparátem fotit vše, na co narazíte. Jako součástí balení je originální kožené pouzdro šité na míru.

 

A na jaké dárky se můžete těšit?
Smarty CZ vám věnuje Lexar 4GB microSDHC v hodnotě 245 Kč a doživotní navigaci Sygic se 70% slevou! Telefon se prodává za neuvěřitelných 4 585 Kč s DPH na Smarty.cz.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *