Domů » Bleskovky » Prémiová verze Meizu MX4 byla údajně odložena na listopad

Prémiová verze Meizu MX4 byla údajně odložena na listopad

V září představila společnost Meizu svoji vlajkovou loď MX4, přičemž podle dřívějších spekulací se nemá jednat o jedinou variantu tohoto telefonu. Čínský výrobce má údajně v rukávu ještě prémiovou verzi, která má oproti standardnímu modelu nabídnout vyšší rozlišení displeje, výkonnější procesor a také implementovanou čtečku otisků prstů. Příchod tohoto telefonu byl odhadován na konec tohoto měsíce, poslední informace nás ale posouvají o měsíc dále.

 
Údajné snímky prémiové verze Meizu MX4 z letošního srpna (zdroj: GSMArena)

Meizu MX4 Pro má obsahovat 5,4“ displej s rozlišením 1536 × 2560 pixelů, osmijádrový procesor Exynos 5430 od Samsungu a 3 GB operační paměti. Na zádech se má nacházet čočka 20,7megapixelového fotoaparátu, čelní nabídne nadstandardních 13 megapixelů, tedy stejně jako HTC Desire Eye. Design Meizu MX4 Pro se má mírně odlišovat od „neprémiového“ modelu, zejména díky implementované čtečce otisků prstů.

  

Operačním systémem bude Android s grafickým prostředím Flyme, nicméně hovoří se i o možnosti spustit na telefonu Ubuntu Touch. Na potvrzení těchto informací si ale budeme muset počkat do listopadu. 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).