Sledujte nás na YouTube

Premiéra HTC One v Londýně: Kompletní záznam z keynote

HTC prostřednictvím svého YouTube kanálu zveřejnilo komplentí záznam z úterní tiskové konference, která se odehrála v Londýně a na které byl představený vlajkový model HTC One. Kompletní videozáznam má přes 37 minut, nicméně k dispozici je i sestříhaná verze s klíčovými momenty, která vám zabere zhruba čtyři a půl minuty času. Připomínáme, že naše kompletní preview, první dojmy a videopohled najdete v tomto článku.

Kompletní záznam z tiskové konference (19. 2. 2013)

Sestříhaná verze

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

2 komentáře

  1. Lubean (neregistrovaný)

    Při pohledu na výraz a projev pana Chou bych řekl, že musel prodělat mrtvici

  2. Aleš (neregistrovaný)

    Dělá se mi špatně když slyším jak se při prezentaci prsí Apple nejdokonalejším smartfounem pod sluncem a dělá se mi špatně když to dělají i jiní. Ale hold dnešní doba používá speciální slovník. Jinak ta bezešvá konstrukce je zajímavá kvůli (ne)špíně, která se nikam (ne)vejde, na druhou stranu telefon bez výměnné baterky je při dnešních výdržích docela problém.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *