Domů » Bleskovky » Premiéra HTC One v Londýně: Kompletní záznam z keynote

Premiéra HTC One v Londýně: Kompletní záznam z keynote

HTC prostřednictvím svého YouTube kanálu zveřejnilo komplentí záznam z úterní tiskové konference, která se odehrála v Londýně a na které byl představený vlajkový model HTC One. Kompletní videozáznam má přes 37 minut, nicméně k dispozici je i sestříhaná verze s klíčovými momenty, která vám zabere zhruba čtyři a půl minuty času. Připomínáme, že naše kompletní preview, první dojmy a videopohled najdete v tomto článku.

Kompletní záznam z tiskové konference (19. 2. 2013)

HTC One M7 - The Unveiling

Sestříhaná verze

HTC One M7 - Launch highlights in London

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

2 komentářů

  1. Lubean (neregistrovaný)

    Při pohledu na výraz a projev pana Chou bych řekl, že musel prodělat mrtvici

  2. Aleš (neregistrovaný)

    Dělá se mi špatně když slyším jak se při prezentaci prsí Apple nejdokonalejším smartfounem pod sluncem a dělá se mi špatně když to dělají i jiní. Ale hold dnešní doba používá speciální slovník. Jinak ta bezešvá konstrukce je zajímavá kvůli (ne)špíně, která se nikam (ne)vejde, na druhou stranu telefon bez výměnné baterky je při dnešních výdržích docela problém.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).