Domů » Bleskovky » Pozvánka na NetClub se Stevem Koenigem (CES): Chcete být úspěšní na globálních trzích?

Pozvánka na NetClub se Stevem Koenigem (CES): Chcete být úspěšní na globálních trzích?

Plánujete vlastní technologický projekt, inovaci? Chcete být úspěšní na globálních trzích? Zajímá vás, co se ve světě technologií chystá? Přijďte se potkat se Stevem Koenigem, ředitelem výzkumu CEA a veletrhu CES. Po krátké keynote bude prostor a čas na kafe i osobní konzultace s řečníkem, který pracuje nejen s giganty typu Intel nebo Yahoo, ale sleduje i novinky, které se objevují na startupové scéně nebo v oblasti software a vývoje aplikací a nových technologií jako wearables. Setkání proběhne v anglickém jazyce. Akci pořádá NetClub 20. listopadu od 10:00 a cena základního vstupného je 496 Kč bez DPH (více informací).

Steve Koenig

CES je největší veletrh na světě, zaměřený na technologie a spotřební elektroniku, který proběhne 6. – 9. ledna v Las Vegas. CEA je americká asociace, která sdružuje 2000 technologických firem a zaměřuje se na inovace a vývoj trhu. Těm se věnuje také Steve Koenig, ředitel výzkumu a mluvčí CEA. Tento rodilý Texasan pracuje v CEA od roku 2004. Za tu dobu byl vyhlášený jedním z nejvlivnějších amerických marketérů v oblasti technologií a spotřební elektroniky.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).