Pozvánka na mobilní setkání BrMo v Brně

V Moravské metropoli se již po 5. koná setkání příznivců mobilních technologií  – BrMo. Brno Mobilní (BrMo) se věnuje životu se zařízeními s OS Android, iOS a Windows Phone: používání, navrhování nových aplikací, vývoji, testování a konečně prodejům.

Fakulta Informačních Technologií Vysokého učení technického z Brna (VUT FIT) ve spolupráci s brněnským vývojářským týmem Trinerdis sází na osvědčenou kartu. Již tradičně se BrMo koná na domácí půdě jednoho z pořadatelů – VUT FIT. Hlavní část programu se koná v přednáškové síni E112 v areálu fakulty na adrese Božetěchova 2 v Brně.  Své strasti a slasti spojené s prací s mobilními aplikacemi představí dva přednášející svými přednáškami následovanými diskuzemi na jejich téma. Závěr bude patřit zájemcům o prezentaci jejich vlastní práce během lightning talks.

 

S první přednáškou vystoupí zástupci společnosti Flow studios, které můžete znát díky jejich projektům jako je Sortee anebo vývoj aplikací pro Leap Motion. Až z Prahy přivezou přednášku pojmenovanou „Fail Story: Zkušenost je dobrá škola, jen školné je příliš vysoké“.

Druhým přednášejícím je společnost Mautilus software solutions, která je známá díky svým aplikacím pro „chytré televize“. Připravili si přednášku s tématem: „Vývoj pro Google Glass“. Spolu s praktickou ukázkou nejen vývoje, ale i zařízení.

Po skončení přednáškové části začnou lightning talks, kde mohou nejen začínající vývojáři představit svoje mobilní aplikace. Pokud si s něčím neví rady, chtějí se pochlubit svou prací, najít kolegy, všichni účastníci jsou jim k dispozici. A to na konci jejich přednášky anebo také během networkingu U Rudolfa.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *