Domů » Články » Pozvánka na Mobile Internet Forum 2013: Kam směřuje domácí mobilní trh?

Pozvánka na Mobile Internet Forum 2013: Kam směřuje domácí mobilní trh?

Pojďte se s námi podívat na aktuální stav českého mobilního trhu, zanalyzovat novinky, novou politiku operátorů a objevte nejnovější trendy v mobilních aplikacích. Získejte informace z první ruky a k tomu si odneste nové poznatky a podněty ke své práci.

Český mobilní trh během posledního roku prodělal několik změn. Operátoři svou nabídku rozšířili o neomezené tarify, do hry vstoupili noví hráči v podobě virtuálních operátorů a byl tu také první pokus o aukci mobilních kmitočtů. A jaký je tedy vlastně aktuální stav českého trhu? Co nás čeká a nemine s výhledem do budoucna? Konkrétní čísla, fakta, případové studie, zkušenosti a nejnovější trendy v oblasti mobilních aplikací vám představí 6. ročník konference Mobile Internet Forum, která otevře své brány 10. říjnaKonferenčním centru City v Praze. Po konferenci jsou všichni účastníci srdečně zváni na afterparty. Při sklence dobrého pití a chutného menu budete mít příležitost nasdílet své dojmy a zkušenosti s ostatními účastníky konference.

Nabitý program rozdělený do dvou sálů vám například představí internet v mobilu v reálných číslech za všechny tři operátory a novinky v LTE. Dozvíte se, co je nového na Českém telekomunikačním úřadě nebo jak si stojí ČR mezi ostatními zeměmi v oblasti mobilního rozvoje. Poradíme vám s mobilní strategií a zjistíte, jak lze efektivně využít SMS marketing. Setkáte se mimo jiné také s prvním vlastníkem Google Glass v ČR. Ukáže vám možnosti využití těchto chytrých brýlí nejen z pohledu uživatelů, ale i pro vaše podnikání a mnohem víc.

 

Vystoupí čeští i zahraniční řečníci z řad mobilních operátorů, vývojářů mobilních aplikací, zástupci agentur a specialisté na mobilní e-commerce.

  • Petr Mára, LOMBARDO
  • Ondřej Malý, Český telekomunikační úřad
  • Cristina Riese, Evernote
  • Slavomír Doležal, T-Mobile
  • Abhishek Balaria, Zentity
  • Jiří Peterka, nezávislý konzultant
  • Wei Hai Chu, Crazy Tomato

Zájemci o účast se mohou registrovat na stránkách akce: Mobile Internet Forum 2013. Prohlédněte si program spolu s profily přednášejících: PROGRAMTěšíme se na Vás. 

Generálním partnerem konference je Seznam.cz a hlavním partnerem T-Mobile. Dalšími partnery jsou také Agmo, Crazy Tomato, Mobito, Nokia Siemens Network, Zentity. Mediálně akci podporují AndroidMarket.cz, HyperZboží.cz, Marketing&Media, MediaGuru.cz, SmartMania.cz, STRATEGIE, SvětAndroida.cz. Organizátorem konference jsou server Lupa.cz ve spolupráci s TUESDAY Business Network. Produkčně akci zajišťuje společnost Internet Info.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.

2 komentářů

  1. Xanista (neregistrovaný)

    Bude po skončení někde ke schlédnutí záznam s konference ?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).