Sledujte nás na YouTube

Pozvánka na brněnský Windows Phone hackathon (18. ledna)

Ve středu 18. ledna se bude konat v pořadí již druhý hackathon, na kterému budou přihlášené týmy soutěžit v rychlém programování mobilních aplikací. Vyvíjet bude možné v prostředích Microsoft Silverlight, Microsoft XNA nebo Nokia Qt framework na stanovené téma v daném čase (tentokrát 12 hodin). Cílovými telefony bude tedy platforma Windows Phone nebo Symbian^3 nebo MeeGo. Účast je omezená na maximálně 6 týmů a počet členů v týmu je maximálně 4, postupovat budeme systémem “kdo dřív přijde”, takže tedy příliš neváhejte, chcete-li napsat svoji aplikaci a vyhrát zajímavé ceny z portfolia pořadatelů. Každý účastník obdrží tričko Microsoft, každý člen nejlepšího týmu získá Kinect pro Xbox a telefon Nokia z nabízených typů (E7, E6). Pozor! Je možno si vybrat i Nokia Lumia 710, ale předána bude, jakmile bude oficiálně dostupná v České republice.

-

Další informace o akci naleznete na portálu Geekcore.cz. A pokud máte zájem domluvit se s ostatními a sestavit soutěžní tým, zkuste to v našem fóru.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *