Domů » Bleskovky » Pozvánka na 4. SmartMeetUP v Brně, již toto úterý od 18:00

Pozvánka na 4. SmartMeetUP v Brně, již toto úterý od 18:00

Smart Meetup je komunitní setkání fanoušků mobilních technologií. Na setkání se dozvíte mnoho zajímavých informací. Také se jedná o skvělou příležitost se potkat s vývojáři a nadšenci jako jste vy. Tuto úspěšnou akci už po čtvrté pořádá společnost Mautilus, která vyvíjí aplikace pro chytré telefony, tablety, chytré televize a wearables.

Těšit se můžete na „Smart Hračky“ – Google Glass, Moto 360, iPhone 6 a iPhone 6 plus, Android TV, Pebble, Drovis Dive a mnohé další.

Na akci bude prezentovat Jakub Čížek ze serveru Živě.cz. Tématem jeho přednášky bude Wifileaks a zmíní Google. Druhým hostem je Ondřej Švrček, který bude mluvit o Spothill, tedy možnosti reagovat na chování zákazníků v reálném čase. V neposlední řadě vystoupí Damir Čaušević, který bude mít anglickou přednášku na téma konceptů chytrých měst. Na networkingu budete mít možnost potkat se s  vývojáři ze společnosti Mautilus a dalšími nadšenci.

Akce se koná 21. dubna 2015 v 18:00. Místo konání je JIC – Jihomoravské inovační centrum INTECH (U Vodárny 3032/2a Brno). Důležité je se registrovat a samozřejmě přijít.

Mrknout můžeš taky na Facebook události nebo webovky SmartMeetupu. Co víc? Vstup je zdarma, stejně jako pivo :-). 

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.

3 komentářů

  1. Xerousek (neregistrovaný)

    Je tahle akce nějak věkově omezená? Že bych mohl jít jakožto patnáctiletý člověk?

  2. Tomáš Rygl (neregistrovaný)

    Akce není věkově omezená a rádi vás uvidíme. Věkové omezení se vztahuje na alkohol :)

  3. Lucas (neregistrovaný)

    fayn, taky se přijdu podívat, konečně něco v Krně :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).