Domů » Bleskovky » Pozdě, ale přece: Nokia Lumia 920 je dostupná u operátora O2

Pozdě, ale přece: Nokia Lumia 920 je dostupná u operátora O2

Po několikatýdenním zpoždění se v České republice konečně oficiálně začíná prodávat vlajkové loď Nokie, model Lumia 920 (recenze). Telefon je zatím dostupný u operátora O2 za 15 995 Kč (bez úpisu). Během několika dnů se zařízení objeví také v nabídce e-shopů a kamenných obchodů. Původně se přitom očekávalo, že by Lumia 920 mohla stihnout předvánoční termín, pak se uvedení posunulo na únor, nicméně ani to se nakonec nepovedlo splnit a vlajková loď Nokie se dostává na český trh až na začátku března.

Při minimálním měsíčním plnění 200 Kč si Lumii 920 můžete pořídit za 14 895 Kč, při útratě 1000 Kč měsíčně ji pak můžete mít za 12 695 Kč. S „neonovými tarify“ pak vychází ještě o něco levněji (přehled). Aktuálně také zjišťujeme, zda se telefon objeví v nabídce T-Mobile a Vodafone.

Graf ceny produktu Nokia Lumia 920 poskytuje server Heureka.cz

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

7 komentářů

 1. Ještě, že sem na ní nemusel čekat, a už jí 4 měsíce mám…

  Opravdu výbornej kus, ale kdo nevyzkouší, tak neuvěří..

 2. WiQiX (neregistrovaný)

  „Po několikatýdenním zpoždění“?

  Vždyť to představila před přesně půl rokem. Snad představím a prodávám! Tahle čekací strategie jen odrazuje lidi od koupě mobilů, co jsou na trhu (proč si kupovat něco, co už má představeného nástupce?).

  • Což o to – „představím a prodávám!“ nedělá zas tolik výrobců, navíc pokud jde o zcela něco nového (a ne jen recyklované zbytky předešlých generací), tak vývoj a výroba je mnohem náročnější.

   Byl bych ochoten překousnout to, že něco představí a prodává se to až za půl roku. Ok, jejich marketing. Ale co nechápu, že představí, prodávají, ale jenom někde. A ještě takovým stylem, že v Německu ano, v Polsku ano, v Rakousku ano, v Maďarsku ano a Slováci a Češi jen závistivě koukaj přes hranice a kupujou šedivky.

   To je dost ujetý.

 3. SchanoZdenek

  Vlastním od vánoc z šedého dovozu takže tohle neřeším, jinak to brzké představení asi bylo nutné protože kdyby ho představili teď tak by byl na papíře o dost horší než konkurence. Kromě toho se v německu nebo UK prodává už snad 4 měsíce bych řekl.

 4. Rovnaka chyba ako s L900… V case, ked sa L920 dostane k operatorom, budu uz dostupne aj Xperia Z, HTC One, mozno aj SGS4 a BB Z10. Takze Nokia bude mat zas zariadenie o kategoriu nizsie…

 5. Má u O2 u L920 nějak upravený SW?

  • Maximalne startovaci logo a prednastavene zalozky v IE.Nic co by obtezovalo.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).