Domů » Bleskovky » Povedená fyzikální hříčka Human Fall Flat dorazila z počítačů na mobily

Povedená fyzikální hříčka Human Fall Flat dorazila z počítačů na mobily

Měsíce čekání jsou u konce. Na telefony s operačními systémy Android a iOS dorazila populární logická hra Human Fall Flat. Titul zakoupíte za 169 korun ve verzi pro Android, případně 129 Kč pro iOS; žádné mikrotransakce se naštěstí nekonají. Mnohé hráče jistě potěší podpora cloudového ukládání, což jim umožní pokračovat v rozehrané hře napříč různými zařízeními (v rámci daného operačního systému).

Human Fall Flat mobile - Launch Trailer - Out Now for Android & iOS!

Human Fall Flat je fyzikálně řízená puzzle hra okořeněná o několik prvků z klasických plošinovek. Úkolem hráče, který se vtělí do postavičky pojmenované Bob, je zachránit baseballovou čepici. Každý hráč si navíc může Bobův vzhled upravit k obrazu svému prostřednictvím různých kostýmů a barev.

Každá úroveň vyžaduje k úspěšnému splnění manipulaci s různými předměty, kvůli záměrně neohrabaným animacím se mnohdy jedná o pořádnou výzvu.

Human: Fall Flat
Human: Fall Flat
Cena: 169,99 Kč
‎Human: Fall Flat
‎Human: Fall Flat
Cena: 129,00 Kč

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments